Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Gvidas Ropė (tv3.lt koliažas)

Nors po „X faktoriaus“ finalo jau praėjo du mėnesiai, projekte sužibėjęs Gvidas Ropė-R. Guido nesėdi rankų sudėjęs. Vaikinas aktyviai dirba siekdamas savo svajonės – pragyventi iš muzikos –  išsipildymo.

7

Nors po „X faktoriaus“ finalo jau praėjo du mėnesiai, projekte sužibėjęs Gvidas Ropė-R. Guido nesėdi rankų sudėjęs. Vaikinas aktyviai dirba siekdamas savo svajonės – pragyventi iš muzikos –  išsipildymo.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Gvidas papasakojo, kaip gyvena šiandien, kodėl po „X faktoriaus“ net mėnesį liūdėjo ir atskleidė, kokių gerbėjų žinučių yra sulaukęs. 

„Visai neblogai gyvenu. Labai trūksta adrenalino jausmo, bet neblogai gyvenu, studijuoju, rašau dainas, jas įrašinėju. Daugiau laiko dabar atsirado. Tai nereiškia, kad atsirado daugiau noro ar motyvacijos studijuoti. Atsipalaidavimo atsirado daugiau tikrai“, – pasakoja Gvidas Ropė, paklaustas, kaip gyvena. 

Vaikinas atviras – pasibaigus „X faktoriui“, dingo ir nuolatinis dėmesys. Tiesa, projekto metu teko sulaukti ne vien įprasto gerbėjų palaikymo, bet ir...kvietimų į pasimatymus. 

REKLAMA

„Nepastebėjau, kad kažkas būtų pasikeitę labai. Buvo vienas etapas gyvenime, kurio metu buvau non stop apkalbinėjamas iš visų pusių. Dabar tas šurmulys pamažu nuėjo. 

Dabar daug rečiau sulaukiu jų nei per tą dviejų mėnesių laikotarpį. Anksčiau labai daug būdavo. Yra buvę merginų žinučių, kvietė ir į pasimatymus. Tuo metu, kai man rašė, aš buvau užimtas. Tad ne, į pasimatymus neinu“, – juokiasi reperis. 

R. Guido jau daugelį metų pats kuria ir įrašinėja dainas. Vaikinas džiaugiasi jog „X faktorius“ itin padėjo jam savo muziką pristatyti didesniam gerbėjų ratui, kuris iki šiol labai laukia naujų jo kūrinių.  

REKLAMA
REKLAMA

„Po „X faktoriaus“ mano kūrybą daug žmonių pamatė, išgirdo ir klausosi iki šiol, klausia, ar bus kas nors naujo“, – tikina Gvidas. 

Vaikinas neslepia, pasiilgstantis muzikinio projekto į gyvenimą atnešto šurmulio. Pasak jo, pirmą mėnesį po superfinalo jis netgi liūdėjo. 

„Tie sekmadieniai buvo pilni jaudulio. Po projekto pabaigos pirmą mėnesį buvo labai liūdna. Keista, kai du mėnesius „varai be sustojimo“ ir staiga dingsta tai“, – atsidūsta reperis. Tiesa, paklaustas, ar palaiko ryšius su teisėjais, jis atskleidžia iki šiol nuolat bendraujantis tik su vienu iš jų: 

„Su Samu tenka bendrauti, nes jis atsakingas už viską, kas vyksta su dalyviais po projekto, kol sutartis nustoja galioti. O su kitais teisėjais truputį mažiau, jie užsiėmę savo reikalais“, – teigia G. Ropė. 

Paklaustas, ką išsinešė iš „X faktoriaus“, Gvidas atsako ilgai negalvojęs – vaikinas sako, išmokęs negalvoti, ką apie jį galvoja kiti. „Po šito projekto aš įsikaliau į galvą, kad jei tu darai tai, kas tau patinka, mažiausiai svarbu tai, ką galvoja kiti“, – tikina vaikinas ir prisimena, jog antrąjį kartą į projektą ateiti net neplanavo – jį pakvietė „X faktoriaus“ komanda. 

REKLAMA
REKLAMA

Pokalbio pabaigoje vaikinas užsimena, turintis svajonę – Gvidas norėtų ateityje iš muzikos uždirbti pinigų. Tiesa, pasak jo, tai nėra taip lengva, o jis turi ir planą B. „Iš peržiūrų tik centukus ir duoda. Šiuo metu daugiau išleidžiu muzikai, negu gaunu. 

Labai stipriai kol kas einu į minusą. Viskas kainuoja, kai atgal nelabai gauni, taip ir gaunasi. Dėl to ir reikia sėdėti ir taupyti, tada viską išleidi muzikai, tada vėl sėdi taupyti. Taip ir sukasi ratas. 

Aš studijuoju labai baisų dalyką – taikomąją fiziką. Nemanau, kad su juo ką nors darysiu, čia planas B. Neplanavau studijuoti muzikos, nes jos industrija toks dalykas – niekada negali žinoti kaip kas, juolab, kad Lietuvoje šie dalykai tikrai nėra pirmoje vietoje“, – tikina Gvidas Ropė.

Laida „galvOK“ su „X faktoriaus“ pažiba R. Guido – jau šeštadienį 19.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų