„X Faktorių“ palikusi Odilija iškristi nesitikėjo: teisėjai tikino, kad viskas gerai

Sekmadienio vakarą „X Faktoriaus“ dalyvių gretas paliko dar du atlikėjai. Tai – latvis Rihards Berzinsir Holivudą užkariauti mėginsianti Odilija Murauskaitė. Justino Bieberio antrininku vadinamas dainininkas į šią žinią reagavo ramiai, tuo tarpu jo kolegė netvardė ašarų ir neslėpė, kad iškristi nesitikėjo.

47

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Emocijos „X Fatoriuje“

„Prieš pasirodymą iš manęs ėmė interviu ir sakė, kad šiandien jaudinuosi kai niekada. Nežinau kodėl, bet šiandien labai, labai stresavau dėl savo pasirodymo. Pati jo dar nemačiau, tačiau teisėjai tikino, kad viskas buvo gerai. Būtent dėl to nesitikėjau palikti šou,“ – tikino mergina.

Atlikėja šluostėsi dėl susikaupusių emocijų ir nuovargio veidu riedančias ašaras. „Šiaip niekada neverkiu, stengiuos būt stipri ir sakau, kad tai ne pasaulio pabaiga, gyvenimas tęsiasi ir niekas nuo to nepasikeičia. Sieksiu savo užsibrėžtų tikslų“, – sakė Odilija.

(158 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: X Faktoriaus antroji tiesioginė transliacija

Kodėl iškrito, mergina tikina suprasianti tik peržiūrėjus įrašą. Atlikėja įtaria, kad dėl visko kaltas nenumaldomas stresas. „Šiandien visą dieną be galo jaudinausi. Man viskas patinka: ir daina, ir pati Amy Winehouse. Tačiau buvo labai daug dalykų, kuriuos turėjau įgyvendinti, prisiminti. Norėjau išpildyti visą pasirodymą, o jis iš tiesų reikalavo daug pastangų. Iš tiesų labai pasitikiu teisėjais. Viskas gerai, susitiksim kažkur kitur,“ – optimistiškai kalbėjo Odilija.

REKLAMA

Paklausta ar pamatysime ją Holivudo dienraščiuose, Odilija buvo tikra: „Žinoma“.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: „X Faktoriaus" užkulisiai


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų