„X faktoriaus“ dalyvė Gabija – apie mylimąjį ir gerbėjų žinutes: prabilo apie pavydą

„X faktoriaus“ dalyvė Gabija Aleknavičiūtė jau ne vieną sekmadienį televizijos žiūrovus stebina įspūdingu balsu. Merginai antrasis finalas tapo išbandymu – prieš pat jį Gabija užkimo. 

Naujienų portalui tv3.lt dainininkė papasakojo, kaip tvarkosi su ne pirmą kartą užklupusiomis balso problemomis ir atskleidė, kaip mylimasis reaguoja į gerbėjų žinutes, kurios kartais nueina ir šiek tiek per toli. 

Gabija atvira – prieš pasirodymą labai bijojo. Tam įtakos turėjo ne tik prieš pat filmavimą dingęs balsas – mergina pasirinko itin sudėtingą Demi Lovato kūrinį „Stone Cold“: „Buvo labai daug streso, nes tai įvyko pirmą kartą per tiesioginį eterį. 

Labai buvo neramu, gal nebūčiau taip nerimavusi, jei mano daina nebūtų buvusi tokia sunki. Mano daina buvo itin sudėtinga tiek emociškai, tiek fiziškai, jei būtų buvusi kita – būtų buvę visiškai kitaip. 

Žinojau, kad manęs laukia didžiulis iššūkis ir mąsčiau, kaip geriau išdainuoti kiekvieną natą. Kad aš sergu – ne naujiena. Dainavus sirgdama esu ne vieną kartą, tačiau šiandien buvo itin daug streso“, – pasakoja G. Aleknavičiūtė ir mielai pasakoja, kaip atstato dingusį balsą. 

„Kaip ir visada, bandau ieškoti įvairiausių būdų pasveikti. Geriu daug visokių arbatų. Tyla – geriausias vaistas.  Dabar irgi prieš pasirodymą pusę valandos sėdėjau visiškoje tyloje, kaupiausi, su niekuo nesikalbėjau. Pailsinau balso stygas ir ėjau dainuoti“, – pasakoja Gabija. 

Gabija, kaip ir daugelis „X faktoriaus“ finalistų, su muzika artima nuo vaikystės – mergina lankė muzikos mokyklą, o ir muzikavo visur, kur tik galėjo. Pasak jos, sprendimas dalyvauti projekte jos artimiesiems buvo itin džiugus: „Nuo pat mažumės žiūrėjau daug video, koncertų, turėjau daug įvairių atlikėjų diskų. 

Dainuodavau, šokdavau, darydavau pasirodymus šeimos šventėse ir taip toliau. Tėvai sakydavo, kad nuo gimimo mane seka muzika. Turėjau mokytojus, kurie mane ruošdavo konkursams – dideli linkėjimai jiems. 

Tėvai labai apsidžiaugė. Jie labai norėjo, kad aš ten eičiau, ir sakė, kad tai – geriausias mano sprendimas per paskutinius trejus metus. Tikrai jaučiu, kad priėmiau gerą sprendimą, negaliu juo atsidžiaugti“, – džiaugiasi mergina. 

Paklausta, ar jos širdis užimta, Gabija kiek sudvejoja, tačiau galiausiai patvirtina – vaikinas jos gyvenime yra. Dainininkė sulaukia tikrai nemažai žinučių, pasak jos, kai kurios būna ir su atvirais pasiūlymais draugauti. Visgi, atlikėjos mylimasis supranta šlovės kainą ir pavydo scenų jų poroje nėra:  

„Man labai malonu, atrodo šiek tiek keistas tas dėmesys. Tikrai jo gaunu labai daug ir visada stengiuosi kiekvienam žmogui atrašyti. Jaučiu, kad jei man žmogus parašo, jis reiškia įdėjo nuoširdų indėlį į tą žinutę. Aš noriu tą duoti atgal, nes manau, kad nuoširdumas laimi. Labai tikiuosi, kad tai padės. 

REKLAMA

Nėra pavydo, jis supranta, kaip kas vyksta. Jis mato, kiek aš pati atiduodu tam ir palaiko mane visokeriopai. Būna daug žinučių, kai kuriems žmonėms atrašau, bet yra tikrai jų nemažai. Smagu, kad žmonės į mane atkreipia dėmesį, tik aišku, negaliu nieko jiems pasiūlyti“, – juokiasi Gabija Aleknavičiūtė. 

 

 


Rašyti komentarą...
A
2021-11-16 00:11:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gabija geras balsas dainuok pilna burna nekreipk dėmesio į nieko nenutuokiančius ir rašančius komentarus.Matomai tau daug kas pavydi.Sėkmės projekte.
Atsakyti
-1

r
rėkia
2021-11-16 15:55:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
man jinai nepatinka labai rėkia cypia jau per daug
Atsakyti
-2

b
burbulis
2021-11-16 15:57:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
dantys labai matosi, netinka
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų