• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėjas, plaukų stilistas Vytenis Alex Partikas nutraukė tylą – laidoje „Pasikalbėkim” ryžosi atviram pokalbiui apie skyrybas su Justina Partike. Ilgą laiką vyras tiesiog nieko nekomentavo, tačiau dabar atskleidė dar niekam negirdėtų detalių ir atsakė, ar tikrai dėl iširusių santykių kaltas trečias žmogus.

Atlikėjas, plaukų stilistas Vytenis Alex Partikas nutraukė tylą – laidoje „Pasikalbėkim” ryžosi atviram pokalbiui apie skyrybas su Justina Partike. Ilgą laiką vyras tiesiog nieko nekomentavo, tačiau dabar atskleidė dar niekam negirdėtų detalių ir atsakė, ar tikrai dėl iširusių santykių kaltas trečias žmogus.

REKLAMA

Nors galutinis taškas skyrybų byloje dar nepadėtas, pora jau senokai nebegyvena kartu. Iš šeimos namų pajūryje Vytenis išsikraustė į nuomojamą būstą, o netrukus nusprendė grįžti į gimtąjį Jurbarką. Šiuo metu vyras daugiausia dėmesio skiria savo muzikinei veiklai.

„Dainuoju nuo 1997-ųjų, bet tarpų tikrai buvo ir ne vienas. Kadangi dabar turiu daugiau laisvo laiko, galiu labiau atsiduoti muzikai. Kaip tik ruošiuosi svarbiam autoriniam koncertui „Meilė muzikai nuo vaikystės iki dabar“. Taigi į šią veiklą grįžtu pilna koja“, – džiaugiasi Vytenis.

Skyrybos su Justina

Vyras neslepia, kad pastarieji metai buvo išties nelengvi. Su vis dar oficialia žmona Justina jis tai taikėsi, tai vėl viešai pykosi, kol galiausiai nusprendė atsitverti tylos siena. Visgi „Pasikalbėkim“ laidai Vytenis padarė išimtį.

REKLAMA
REKLAMA

„Mes kiekvienas juk pasakojame iš savo varpinės. Justina ne kartą pasidalijo savo versija, o manosios niekas taip ir nežinojo. Esmė ta, kad žmogus, nepasakęs sudiev, iš namų neišeina be reikalo <...> Mes jau iki tol kelis mėnesius namie gyvenom atskirai ir į Egiptą skridome jau galima sakyti ne kaip pora, o kaip atskiri žmonės. Taigi grįžus iš kelionės buvome labiau kaip draugai“, – tikina Vytenis.

REKLAMA

Jis iki smulkmenų papasakojo apie tą lemtingą vakarą, kai Justė taip ir nesulaukė iš darbo grįžtančio vyro. Kodėl Vytenis sako, kad ilgą laiką gyveno baimėje? Kas atsitiko, kad jo jausmai ėmė blėsti? Ar vyras iš tiesų mylėjo Justiną ir ką jai šiandien jaučia?

„Pagarbą. Jaučiu didžiulę pagarbą ir dėkingumą. Tik jos dėka aš įgijau įvairios patirties. O svarbiausia, kad turiu patį didžiausią džiaugsmą – dukrą, kurią man padovanojo ir sūnų“, – sako atlikėjas.

REKLAMA
REKLAMA

Nors berniukas nėra jo biologinis vaikas, o Justinos sūnus iš pirmosios santuokos, Vytenis teigia, kad myli jį ne mažiau už dukrą. Iki šiol abu sutaria puikiai ir Leo neretai jį pavadina tėčiu.

Santykiai su buvusia žmona

O kokie dabar Vytenio santykiai su pačia Justina? Kaip vyras reagavo į žinią, kad jos gyvenime atsirado naujas mylimasis Bronius?

„Man gal skaudžiausia matyti, kai kitas vyras yra šalia mano vaikų. Kažką veikia kartu, daro, nes aš galėčiau būti jo vietoje. Taigi iš pradžių nenorėjau matyti to žmogaus. Kitas dalykas – aš netikėjau galbūt juo, nes ta visa jų santykių pradžia man atrodė labai netikra“, – pasakoja Vytenis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tačiau po kiek laiko atvykęs į savo buvusius namus ir supratęs, kad juose yra Bronius, atlikėjas nusprendė pagaliau susitikti. Kodėl tąsyk pažintis taip ir neįvyko? Ką dabar Vytenis galvoja apie Justinos mylimąjį ir ką ji pasakė savo vis dar oficialiam vyrui, kai trumpam buvo išsiskyrusi su Broniumi?

Laidoje taip pat išgirsite, ar paties Vytenio širdis jau užimta ir ar ketina dar kartą vesti.

Į filmavimą atlikėjas atsivežė net tris širdžiai brangius daiktus. Visi jie, pasak Vytenio, labai glaudžiai tarpusavyje susiję, o pasakodamas apie paskutinįjį daiktą vyras vos tramdė ašaras.

REKLAMA

„Aš niekada tavęs nepamiršiu“, – žiūrėdamas į jį tarė Vytenis.

Visą pokalbį su Vyteniu Alex Partiku žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

tv3.lt

Kam jus idomus klounai.?
Gėjus ir barakuda tai bent porą.
Kam tas kušiaskutys įdomus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų