• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau nuo penktadienio TV3 ekranuose galėsite stebėti Europos futbolo čempionatą „UEFA EURO 2024“. Šiemet aukščiausio lygio futbolo kovos vyks Vokietijoje. Šio reginio nepraleis ir žurnalistas, sporto gerbėjas Vytaras Radzevičius.

Jau nuo penktadienio TV3 ekranuose galėsite stebėti Europos futbolo čempionatą „UEFA EURO 2024“. Šiemet aukščiausio lygio futbolo kovos vyks Vokietijoje. Šio reginio nepraleis ir žurnalistas, sporto gerbėjas Vytaras Radzevičius.

REKLAMA

Tiems, kurie nėra užkietėję futbolo sirgaliai, Vytaras turi patarimą – susikurti šventę.

Nes tai  labai laukiamas ir daug aistrų keliantis įvykis. Būna, žmonės dėl futbolo pykstasi arba kaip tik – susidraugauja.

„Aš sakyčiau, jūs pabandykit vieną kartą, įsijauskit. Jeigu turite galimybę, gyvai kažkur pažiūrėkite rungtynes. Ne vieną žmogų žinau, kuris atsidūręs stadione pilname žmonių patiria tas emocijas ir netgi šoka“, – sakė V. Radzevičius „TOP 3“ laidoje. „O jeigu turit kažkokį neigiamą požiūrį į futbolą, tai tiesiog pamirškit, nes tai yra šventė kekvienam.“

Įkūrė futbolo klubą

Vytaras, buvęs rankininkas, pats daug metų žaidė futbolą ir netgi su draugais yra įkūręs klubą „Prelegentai“. Tad šis sportas užima labai svarbią vietą jo širdyje.

REKLAMA
REKLAMA

Futbolas yra tokia sporto šaka, kuri nuo vaikystės įaugo į kraują, kelia aistras. Sakyčiau, tai labai prieinamas žaidimas visiems, visur ir bet kada. Netgi dabar pas save kaime gyvendamas kieme dažnai su anūku spardau kamuolį. Pasiėmi kamuolį, pasistatai vartus ir žaidi“, – sakė jis.

REKLAMA

Futbolą žiūri ir žmona Laisvė

Futbolo fanų gretose – ne tik vyrai. Šį sportą myli ir moterys.

„Na, tie futbolo čempionatai, pasaulio ir Europos, visą gyvenimą daugelio mūsų didelė šventė, kai mes visi susėdame ir stebime visas rungtynes, nesvarbu, kad net nežaidžia Lietuvos rinktinė – randame kitas mėgstamas komandas.

Tas pats yra ir apie mūsų žmonas. Nes jos irgi labai dažnai žiūri rungtynes, kuriose žaidžia, pavyzdžiui, Italija su Prancūzija, bet jos vertina nebe futbolo aspektus, o, dažniausiai, futbolininkų šukuosenas, kaip jie atrodo, kokie gražūs ten vyrai, liekni“, – juokėsi V. Radzevičius.

REKLAMA
REKLAMA

Vytaras turi futbolo žiūrėjimo ritualą. Anot jo, jeigu pasiseka su rezultatais ir mylima komanda laimi, rungtynių peržiūra užsitęsia dar ilgiau.

„Tai iš tiesų šventė. Dažnai pasiruošiu rungtynėms kartu su futbolininkais, atsisėdu prie televizoriaus anksčiau, dėl to mėgstu prieš rungtynes interviu, atmosferos kaitimą.

Nusistatau visada didelį garsą, kad jausčiausi kaip stadione. Jei yra galimybė – susigalvoju papildomus garso šaltinius, kad būtų dar panašesnis vaizdas. Tada jau žiūri, rėkauji, lieji emocijas. Per pertrauką, prieš ir po, jei yra galimybė, gali grilinti, pasidaryti užkandžių“, – laidoje „TOP 3“ kalbėjo žinomas žurnalistas.

Pirmosios Europos futbolo čempionato rungtynės, kuriose žais Vokietija ir Škotija, jau penktadienį 22 val. per TV3  ir tv3.lt.

Visą laidą „TOP 3“ galite pamatyti čia:

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų