„Vyšnios“ uždainavo su scenos veteranu Vytautu Šiškausku

Merginų grupė „Vyšnios“ įgyvendino gimdytojų, senelių ir savo svajonę. Merginos neseniai įrašė naują kūrinį su itin populiariu scenos grandu Vytautu Šiškausku. „ Sutapo dviejų kartų biolaukai. O naujai parašyta daina atitiko mūsų bendrus lūkesčius. Tiek aš, tiek merginos išpildėme savo kūrybinius norus“, - sako V.Šiškauskas.

12

O plačiau apie naują dainą, fotosesiją ir įdomią patirtį – interviu su atlikėjomis Sandra Navickaitė, Aiste Karanauskyte ir Agne Jarmalavičiūte iš grupės „Vyšnios“.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Vyšnios“ fotosesija: seksualios merginos pozavo be liemenėlių

Merginos, kaip sugalvojote sudainuoti su Vytautu, kokia tai daina?

Pristatyti bendrą kūrinį su Vytautu Šiškausku planavome jau seniau, norėjome įgyvendinti tėvelių, senelių ir mūsų norą atlikti duetą su jų mylimu atlikėju. Reikia norėti, tikėti, o tada norai išsipildo. Kai šią dainą išgirdome, iškart pagalvojome, kad ją norėtume atlikti kartu su Vytautu. Džiaugiamės, kad sutiko.

Naujas mūsų kūrinys yra apie šventinį laikotarpį, žiemą, speigą – taip pat nepamirštant ir jausmų, šilumos, kurią žmogus dovanoja žmogui.

REKLAMA

Jūsų auditorijos visiškai skirtingos, į ką orientuota nauja daina?

Taip, tikrai skirtingos, bet manome, kad tiek Vytauto gerbėjams, tiek mūsų įdomu išgirsti bei pamatyti mus kitokius. Daina orientuota į visus, neišskiriame auditorijos. Jau pasirodėme labai skirtingai auditorijai su šia daina televizijos laidose - ir gana jaunatviškame šou KK2 PENKTADIENIS, ir vyresniųjų pamėgtoje DUOKIM GARO! Tikrai niekada net nepagalvojome, kad dainuosime tokioje laidoje – labai smagu, kad plečiasi veiklos bei programos spektras.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Vyšnios“ uždainavo su scenos veteranu Vytautu Šiškausku: merginos sužavėtos

Ar seniau pažinojote šią scenos legendą, ar tik dabar susipažinote? Koks tai žmogus?

Ne, neseniai, bet bendraujant su šia scenos legenda atrodo, kad pažinotum ją labai seniai. Jis iš tų žmonių, su kuriais gera būti šalia, jauku. Būnant su Vytautu, nesijauti, jog tu scenos naujokas – jis kartu jaudinasi prieš kiekvieną išėjimą, bendrą pasirodymą.

Kas sukūrė dainą, ar planuojamas klipas ir daugiau muzikinių duetų?

Dainai tekstą parašė Karolina Kriukelytė -Slavinskienė, muziką Arvydas Martinėnas. Vaizdo klipo šiai dainai kol kas neplanuojame, o dėl bendrų muzikinių projektų bus matyti - tokios galimybės neatmetame.

Taip pat džiaugiamės ir įvykusia fotosesija, kurioje taip pat dalyvavo ir pats Vytautas. Norime padėkoti už nuotraukas fotografei Deimantei Rudžinskaitei, o už makiažą – Grimo akademijos studentei Gabrielei Marcinkevičiūtei.

Naują dainą galite išgirsti čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų