„Vyšnios“ fotosesija: seksualios merginos pozavo be liemenėlių Pristatė naują dainą!

Ko tik nepadarysi dėl gražaus kadro ir gerbėjų? Merginų grupės „Vyšnios“ narės Aistė, Sandra ir Agnė, pristatančios naujausią savo dainą „Mes vasarojam“, papasakojo ir apie naująjį kūrinį, ir apie specialiai dėl jo darytą vasarišką seksualią fotosesiją.

12

Dainą „Mes vasarojam“ sukūrė jungtinė grupės narių ir atlikėjo bei prodiuserio Arvydo Martinėno-Vudžio komanda. Pirmiausiai naujai dainai žodžius parašė vyšnios Agnė ir Sandra. Merginos abi rašė savo teksto versijas, o paskui apjungė viską į vieną.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Vyšnios“ fotosesija: seksualios merginos pozavo be liemenėlių

„Tekstą nusiuntėme Vudžiui, jam patiko ir jau kitą dieną jis atsiuntė sukurtą muziką. Iš tiesų, labai greitai gimė ši daina“, - džiaugiasi merignų kolektyvo narės.

Anot dainininkių, jos jau pristatinėja naują kūrinį ir koncertuose. „Nuo jo pradedame. Pastebėjome, kad gerbėjams iš karto patinka dainos ritmas ir žodžiai, jie vos kartą išgirdę, jau dainuoja priedainį su mumis. Ar gali būti geriau?“ – šypteli pašnekovės.

Merginos įsitikinusios, kad šis kūrinys puikiai perteikia vasarą. Apie gamtą dainuojančios Aistė ir Agnė neslepia, kad ir pačios labiau mėgsta poilsį prie upių, ežerų ar jūros, o ne naktines linksmybes.

REKLAMA

„Vis dėlto man vasara asocijuojasi su nuotykiais ir avantiūromis“, - nusijuokia grupės narė ir aktorė Sandra Navickaitė.

Įrašiusios dainą, „Vyšnių“ narės nusprendė padovanoti dar vieną dovaną savo gerbėjams – seksualią vasarišką fotosesiją. Tiesa, dėl jos dainininkėms teko įdėti nemažai pastangų.

„Kartu su vizažiste Arina Buračevskaja teko keltis paryčiais. Nusigrimavusios išvažiavome ieškoti tinkamos vietos fotosesijai. Tiksliai žinojome, kad fotografuosimės prie Vilniaus rajone esančios Čekonės upės. Tačiau tikslios vietos teko ilgokai paieškoti, kuri tiko tiek mums, tiek fotografei“, - pasakojo Aistė Karanauskytė, ne tik dainuojanti, bet ir vaidinanti.

Tada ir prasidėjo visos linksmybės. Lyg tyčia Lietuvą aplankė itin šalti orai. Teko bristi į geliančią upę ir pozuoti it būtų karščiausia vasaros diena. „Nuotraukose atrodo, kad mums iš tiesų labai karšta, bet iš tiesų tą dieną buvo vėsu, o ir vanduo nelepino. Bet labai norėjome gero rezultato. Laimė, po fotosesijos nė viena nesusirgome“, - pasidžiaugė grupės narės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų