REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
21
 Vyrų modelių agentūros įkūrėja Aistė Andrijauskaitė: gražus žmogus lovoje atrodo kaip paveikslas (nuotr. Organizatorių)

Dešimt metų besitęsianti modelio karjera, dešimtys skirtingų šalių, šimtai fotosesijų – buvo tik pradžia. „First Face Model“ agentūros įkūrėja dalinasi savo patirtimi bei įžvalgomis – kaip gi viskas iš tikrųjų vertinama tam modelių pasaulyje?

21

Dešimt metų besitęsianti modelio karjera, dešimtys skirtingų šalių, šimtai fotosesijų – buvo tik pradžia. „First Face Model“ agentūros įkūrėja dalinasi savo patirtimi bei įžvalgomis – kaip gi viskas iš tikrųjų vertinama tam modelių pasaulyje?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Aiste, ką Tau reiškia gražus žmogus?

Tai kasdienis darbas su savo vidumi bei išore. Jei vidus gražus – išorė švyti.

Kaip kilo mintis atidaryti vaikinų modelių agentūrą?

Didelių ir stiprių merginų modelių agentūrų labai daug, įeiti į tokią rinką reikia nemažai investicijų – tai buvo pagrindinė priežastis.

REKLAMA

Nuo pat mažens turėjau labai daug gražių draugų vaikinų. Man dažnai skambindavo stilistai ar fotografai iš reklamos agentūrų ir prašydavo, kad parekomenduočiau kurį nors fotosesijai. Taip ir išgryninau idėją, kad mano agentūroje turi būti tik vyrai. Iki šiol laikausi šios koncepcijos, nors dažnai girdžiu pasiūlymus, kad turėčiau dirbti su merginomis, nes uždarbis didesnis, bet Lietuvoje tikrai neverta. Geriausios merginos jau išrankiotos, o šiukšlėse kapstytis aš nenoriu.

REKLAMA
REKLAMA

Kiekvieną dieną esi apsupta gražių vyrų, kaip dėl to jautiesi? Ar tai verčia Tave dar labiau rūpintis savo išvaizda?

Dažniau matau vaikinų nuotraukas nei juos pačius. Tačiau nuo pat vaikystės man patinka gražūs vyrai. Manau mano tėtis buvo labai gražus, charizmatiškas žmogus, be to, protingas ir stilingas. Modeliai turi būti gražūs ir charizmatiški, o jei dar ir protingi – darbas vyksta puikiai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dirbdama su vyrukais ne tiek akcentuoju grožį, kiek charakterio savybes. Aš padedu jiems jaustis gražiais ir save mylėti, o jie mane moko vyriškos stiprybės, atkaklumo ir mąstymo subtilybių.

Paauglystėje buvau sportininkė, tad savaitėje nebūdavo dienos, kad nežaisčiau krepšinio ar nesitreniruočiau lengvosios atletikos varžyboms. Man nereikėjo ypatingos priežiūros, valgydavau daugiau už tėtį. Dabar daug dirbu ir keliauju, o kai tik turiu laisvo laiko stengiuosi jį praleisti sporto salėje ar šokių užsiėmimuose.

REKLAMA

Ar dažnai vaikinai Tau sako komplimentus, ar pačiai tenka dažniau lepinti gražuolius?

Tikrai reikia lepinti savo dėmesiu agentūros gražuolius. Tačiau aš komplimentus dažniau girdžiu gatvėje iš nepažįstamų vyrų nei tų, su kuriais bendrauju kasdien. Nesu iš tų merginų, kurioms gatvėse vyrai krenta po kojom. Nors kažkada fotosesijos metu žymus Lietuvos fotografas G. Žilinskas man pasakė, jog aš esu „šalto grožio“ mergina. Tie žodžiai man taip įstrigo atmintyje, o aš jų prasmės iki šiol nesuprantu.

REKLAMA

Ar tiesa, kad modeliai susitikinėja tik su modeliais?

Manau tai tik sutapimas, tiesiog kiekvienas renkasi sau porą iš jį supančios aplinkos. Mes įpratę matyti aplink save gražius žmones, todėl ir asmeniniame gyvenime norisi estetikos. Galbūt tai skamba paviršutiniškai, bet gražus žmogus lovoje atrodo kaip paveikslas. Apsidrabstęs purvu, valgydamas, prausdamasis – jis vis vien lieka fotogeniškas ir gražus. Todėl dažnai mados ar pramogų versle dirbantys žmonės susitikinėja su modeliais ar tiesiog gražiais žmonėmis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų