Vyrą į darbą aprengusi I. Morkūnienė pataikė į dešimtuką: „Kaip į šventę papuošiau“

Renginių organizatorius, daugybę metų šaliai pažįstamas pramogų pasaulio atstovas, Jogaila Morkūnas, visuomet garsėjo dėl išskirtinio drabužių stiliaus. Oranžinei spalvai neabejingas vyras puošiasi žaismingomis varlytėmis ir nesibodi dažnai vilkėti patogumu negarsėjančių kostiumų.

46

Tačiau dabar savo įvaizdžiu žinomas vyras, regis, kartas nuo karto leidžia pasirūpinti ir žmonai. Televizijos laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė pademonstravo savo sukurtą vyrišką drabužių derinuką.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sutuoktiniui drabužius išrinkusi I. Morkūnienė: „Kaip į šventę papuošiau“

Itin stilingai mylimąjį žinoma moteris aprengė viename populiariųjų prekybos centrų. „Išdidžiai į pirmadienį. Sakiau ir nemelavau. Vyrą „Maximoj“ kaip į šventę papuošiau. Jam kiekviena diena vis tiek kaip šventė“, – dalindamasi sutuoktinio nuotrauka „Facebook“ savo darbu gyrėsi I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Retas kuris tokiose parduotuvėse ieško ne mėsos, daržovių ar saldumynų, o aprangos bei avalynės. Tad šis televizijos laidų ir projektų vedėjos sprendimas nustebino gerbėjus.

Nuotraukos komentatoriai gyrė poros skonį drabužiams ir J. Morkūno išvaizdą. „Na va, pati link pertraukos modelio karjeroje artėja, tai Jogailą įkinkė!“ – pastebėjo vienas komentatorių.


Rašyti komentarą...
M
Maryte
2018-02-20 18:21:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip boba tavo Morkunas.Na jis ir buvo toks.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų