Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
bet ir daina jau siaubu siaubas.JIE ten pas mus muzikalkej uzsicementave negirdi kas pasauly vyksta
Marijonas - svajonių jaunikis??????? Jam ne dainų atlikėjus niekinti, o į daržą žvirblius baidyti. Pats mekena kaip ožys, o išdrįsta su žemėmis maišyti kitus. Gėda, gėda, gėda.
Nieko nežinau, bet daina tikrai buvo gera. Norim šitos pilnos dainos versijos
Marijonui ta kritika iš lūpų išsprūdo neapgalvotai, nejaugi jau taip negerai dainavo Loreta.Po tokios žiaurios kritikos Loretai, jo žodžiai man visą vakarą kėlė šiurpą.Marijonai galėjai viską pasakyti diplomatiškiau kulturingiau, taktiškiau, nors man ji irgi nepatinka, tačiau galima rasti žmoguje ir gėrio.
įdomu Marijonai kaip tu reaguotum, jei tau butu žeriami tokie baisūs komentarai.Loreta yra išmokinusi daug talentingų vaikų, jug Visaginas garsėja gabiais daininIkaias, kaip Ilja ir man ji pasirodė neblogai ir kodėl taip jau tau neįtiko.Oi nemoki gerbti moterų, todėl ir išgyveni su jomis tik pusmetį
Kas atsitiko Marijonui? Budavo vienas kulturingesniu komisijoj,o vakar pasielge,kaip chamu chamas.Kaip dabar jaustis tai mokytojai? Baisu.Juk nebuvo toks jau blogas jos pasirodymas.
Po vakarykščio "komisijos" sublizgėjimo nelabai norėsis šį projektą toliau žiūrėti... Iš jos narių elgesio ir komentarų darosi aišku, kad "komisijos" sipmatijos skirtos projekto dalyviams, turintiems ne daugiau, kaip 25 metus, o ypač tiems, kurie savo įžūliu ir šokiruojančiu elgesiu sugeba sužavėti vieną ar kitą "komisijos" narį. Akivaizdžiai matosi, kad iš esmės projektas yra orientuotas daugiausia į paaugliško amžiaus žiūrovus. Gaila ir apmaudu, matant tokią akivaizdžią projekto dalyvių diskriminaciją!
Žmonės gal nesupranta, kad ji VOKALO mokytoja. Kaip vokalo mokytoja gali pati taip nemokėti dainuot? Manau, kad Marijus labai teisingai pasakė. Kiek pastebėjau, žmonės kuo toliau, tuo jautresni darosi. Viskas jiems užgaulu, viskas nepatinka. Nenori kritikos- neik į tokius dalykus, kaip x faktorius.
@Hm tai kad ji gerai dainavo :) ik va ponui mikutaviciui neitiko daina. :)
Man asmeniškai labai patiko. Mane velka tokia muzika, bl , bet noriu šitos pilnos dainos versijos. Kaip tik naujas CD būtu taip ši daina numeris 1 !!!!!!!!!
Mikutavičius yra mužikas, kuriam iš kišenių abiejų plūgo rankenos kyšo, nors save laiko žvaigždžių žvaigžde, bet tėra neeilinis chamas!

Skaitomiausios naujienos




Į viršų