REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
17
Violeta Tarasovienė (tv3.lt fotomontažas)

Dainininkė Violeta Tarasovienė šiandieną mini ypatingą progą. Rugpjūčio 25-ąją jai sukako 48 metai. Visada savo plačia balta šypsena išsiskirianti moteris savo gerbėjus scenoje džiugina jau daugelį metų.

17

Dainininkė Violeta Tarasovienė šiandieną mini ypatingą progą. Rugpjūčio 25-ąją jai sukako 48 metai. Visada savo plačia balta šypsena išsiskirianti moteris savo gerbėjus scenoje džiugina jau daugelį metų.

REKLAMA

Moters pokyčiai – galerijoje

Scenoje ši moteris niekada nenuvilia savo klausytojų: visada pasitempusi, elegantiška ir moteriška, o svarbiausia – demonstruoja šiurpuliukus sukeliantį balsą.

Žinomas dainininkas Vilius Tarasovas kiek anksčiau yra pasakojęs apie savo žmoną bei netikėtą prisipažinimą meilėje.

Suvedė bendra veikla

Viena garsiausių Lietuvos pramogų pasaulio porų susitiko ne kur kitur, o scenoje – įvairių projektų ir koncertų metu jų keliai užkulisiuose vis susidurdavo. Tiesa, Vilius atviras – kol nepradėjo su Violeta dainuoti, tol ji per daug jam į akį ir nekrito. 

„Vėliau gimė jau legendinė daina „Aš tavo, tu mano“. Tuo metu mes įrašinėjome, pakviesdavo į koncertus, iš pradžių „bavarus“ su Violeta, paskui ėmė kviesti tik mudu. 

REKLAMA
REKLAMA

Buvo tokie piko metai, kai visi vestuves švęsdavo, šita daina buvo labai populiari per vestuves, jaunavedžių šokiui, ir dar dabar tą pastebiu kartais. Jei mus kviečia meilės dainos, dainuojam šią. Vis susitikdavome, nuėjome papietauti, ir galiausiai taip ir atsitiko“, – prisimena dainininkas. 

REKLAMA

„Tai buvo 2001-2002 metai. Vis renginiai, filmavimai. Iš pradžių tikrai nieko nebuvo, per laiką tas nutiko. O dėl ko ta chemija tokia stipri, aš nežinau. Gamta taip surėdė. Aštuoniolikinis studentas buvau, dar su „bavarais“ šėliojome, lakstėme, ne meilė buvo galvoj“, – pasakoja V. Tarasovas

Tačiau galiausiai tarp atlikėjų vis tik ėmė spragsėti susižavėjimo kibirkštys. Dainininkas prisimena, jog vienas Violetos įvaizdis jam tuo metu ypač krito į akį, o galiausiai kalbas apie jų santykius pakurstė ne kas kitas, o paparacių nuotraukos.

REKLAMA
REKLAMA

„Paskui, kai prasidėjo soliniai reikalai, vienas renginys, kitas, tai va tada ir pajutau... Dar atsimenu, ji buvo vienu metu plaukus raudonai nusidažius, tada ji man nepaprastai graži buvo. 

O tada ji vieną renginį vedė, siužete numatyta buvo, kad ji bus princesė. Atsimenu, kaip priklaupęs jai batelį moviau kaip princesei, „durniavome“. 

Vis daugiau ėmėme bendrauti, pamatėme, kad humoras sutampa. Kartą papietauti nuėjome į japonų restoraną ir paparaciai tuometiniai mus nufotografavo. Po to jau visi pamatė, kad kažkas vyksta, ypač kai ant scenos būdavome“, – prisimena Vilius Tarasovas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Netikėtas prisipažinimas ir nutirpusios kojos

Atlikėjas pokalbio metu prisiminė ir tą momentą, kai visa Lietuva sužinojo apie poros santykius. Tą dieną Vilius Tarasovas prisimena su gera humoro doze:

„Na, o paskui įvyko „Radiocentro“ apdovanojimai, ir ta legendinė jos frazė „myliu tave, katine“. Aš prisimenu, sėdėjau užkulisiuose ant sėdmaišio. Kai ji pasakė tą frazę, visi fotoaparatai staigiai atsisuko į mane, nesupratau, kas darosi. 

Vėliau reikėjo stotis ir eiti, o aš aukštas, man kojos nutirpo ant to sėdmaišio sėdint... Visai nesitikėjau, ji nei manęs įspėjo, nei pati pagalvojo, viskas spontaniškai įvyko“, – juokiasi Vilius Tarasovas.

 

Na šiaip tai jau tikrai tinka vienas kitam.abu visada išsišiepę, gražūs ir laimingi manau ir senatvėje vienas kitą gražiai papildys ,sėkmės ..
Violeta viena is graziausiu Lietuvos moteru.Turi grazu balsa.Scenoje elegantiska,isvaizdi.Zodziu puiki moteris ir dainininke.O lia lia kvaisom toli iki jos.Sekmes,Violeta.
Neturi zmones ka veikti, kam rasineti bjaurastis, jie gi vistiek neskaito. Zmones laimingi reikia dziaugtis, bet pyksta ant viso pasaulio ir kiekvienas uzkliuna visi pasidaro blogi.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų