• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevčius su žmona Jolanta Šimanska drauge augina nė metukų neturinčią dukrą Diorą. Vyras pasakojo, kad jį su pirmagime sieja ypatingas ryšys.

7

Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevčius su žmona Jolanta Šimanska drauge augina nė metukų neturinčią dukrą Diorą. Vyras pasakojo, kad jį su pirmagime sieja ypatingas ryšys.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Robertas Duchnevčius atvirai prabilo apie šeimą bei ateities planus.

Pasak Vilniaus rajono mero, jis su žmona drauge yra kiek daugiau nei 6 metus, tačiau tuoktis kurį laiką neskubėjo: „Su žmona esame pažįstami iš seniau. Kaip pora – kiek daugiau nei 6 metai. Santuokoje esame jau kurį laiką, o susižadėjome žymiai seniau, tačiau neskubėjome su santuokos procedūra. Turime dukrytę, tad gyvenimas kaip ir pas visus, nieko ypatingo.“

Vyras šyptelėjo, kad politiniame gyvenime sukasi jau seniai, todėl yra pripratęs prie užimto grafiko. „Darbo dienomis dirbu pagrindiniame darbe, o savaitgaliais stengiuosi praleisit laiką su rinkėjais. Vilniaus rajonas pagal teritoriją yra labai didelis, tad ir kelyje nemažai laiko praleidi. Laikas tikrai negailestingas buvo, bet esame pripratę. Dabar gal daugiau kabinete praleidžiu laiką, tačiau vis tiek stengiuosi išvažiuoti pas žmones. Tačiau darbo diena trunka tikrai ilgiau nei 8 valandos. Norisi šeimai skirti daugiau laiko. Trumpai esu dar šiose pareigose, tačiau laiką bandau dėlioti. Politikams savaitgaliais dažnai būna kažkokie renginiai, tad šeima tikrai dėl to kenčia. Mano užduotis yra padaryti taip, kad visiems būtų gerai. Stengiuosi viską susidėlioti“, – teigė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Pasiteiravus, koks Robertas Duchnevčius yra namuose, pašnekovas neslėpė, kad nėra griežtas tėtis ir jį su dukra sieja ypatingas ryšys.

REKLAMA

„Esu arti žmonių, todėl ir namuose esu paprastas. Nesu griežtas tėtis, o dar ir turiu dukrytę. Manau, kad tarp dukros ir tėčio yra kitoks ryšys. Esu labai paprastas ir natūralus, tačiau visada toks buvau. Su visais paprastai bendrauju, o tuo labiau tas mero statusas nėra kažkoks ypatingas. Aišku, kad reikia išlaikyti korekcinį diplomatiškumą, bet nereikia pamiršti apie natūralią elgseną. Nereikia vaidinti. Namuose esu irgi paprastas žmogus“, – atviravo jis.

REKLAMA
REKLAMA

Vilniaus rajono meras taip pat užsiminė ir apie ateities planus: „Artimiausias tikslas – namas. Po truputį statomės namą šiais nelengvais ekonomiškai laikais. Tikslas – judėti su statybomis. Namą įdomiai susiprojektavome, kad jis mums būtų visam gyvenimui. O toliau – norėtųsi kažkur pakeliauti ir pailsėti.“

Baigdamas pokalbį apie šeimą bei ateitį, Robertas prakalbo ir apie šeimos pagausėjimą. „Apie šeimos pagausėjimą pagalvojame, bet reikia truputį laiko, nes daug dėmesio skiriame dukrai. Žmona nors yra motinystės atostogose, bet turi smulkią buhalterinę įmonę, tad tenka jai prižiūrėti tam tikrus procesus. Yra šiek tiek sudėtingiau viską suderinti, juk motinystė irgi yra sunkus darbas“, – šyptelėjo jis.

, ko pykstate? Gal jums nesigauna pagausėjimai? Tai kreipkitės į Petrą Gražulį, padės.
Užknisot su savo pagausėjimais!!! Turėkit gėdos
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų