REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį, vasario 12-ąją, „YouTube“ turinio kūrėjas, TV3 realybės šou „ne(VISKAS) ĮSKAIČIUOTA“ dalyvis Antanas Jakimavičius, dar žinomas kaip AntanasJ, pranešė apie skaudžią netektį šeimoje.  Vyras neteko savo bendravardžio tėčio Antano. 

Pirmadienį, vasario 12-ąją, „YouTube“ turinio kūrėjas, TV3 realybės šou „ne(VISKAS) ĮSKAIČIUOTA“ dalyvis Antanas Jakimavičius, dar žinomas kaip AntanasJ, pranešė apie skaudžią netektį šeimoje.  Vyras neteko savo bendravardžio tėčio Antano. 

REKLAMA

Kaip naujienų portalui tv3.lt patvirtino Antanas, skaudus įvykis nutiko šeimai atostogaujant Vietname. Tėčiui išėjus pabėgioti, dar einantį vyrą ištiko širdies smūgis. 

Dar prieš keletą mėnesių tėvas ir sūnus lankėsi tinklalaidės „Tėvai paprastai“ studijoje, kur kalbėjo ir apie savo ryšį. 

Sūnų vadino draugu

Tuo metu A. Jakimavičiaus tėtis, bendravardis, pasakojo, kad prieš metus jam kilo mintis, jog tėčio statusas jam netinka, nelimpa, net pasiguodė žmonai: „Aš nenoriu būti tėvu, savo vaikams aš noriu būti draugu.“

REKLAMA
REKLAMA

Vyras su vaikais norėjo bendrauti taip, kaip su draugais, – atvirai, nieko nesitikint. „Vaikai jokios grąžos atiduoti neturi“, – tuo metu sakė tėtis Antanas. Svarbiausia – mokėti sukurtą ryšį išlaikyti.

REKLAMA

Nors gyvenime, anot jo, pasitaikydavo įvairiausių bangų, svarbu neprarasti sukurto santykio. „Kai stengiesi, tai ir gaunasi“, – pabrėžė iš Plungės kilęs Antanas.   

Prakalbo apie vardo tradiciją

Interviu metu vyras atskleidė, kaip šeimoje kilo vardo Antanas tradicija. Juk taip buvo pavadintas ne tik velionio tėtis, bet ir sūnus, šiandien žinomas turinio kūrėjas. 

„Anksčiau man nelabai tiko šis vardas, nes buvo visokių užgauliojimų, bet paskui pamačiau, kad šis vardas yra pakankamai rimtas. Kai vaikystė ir jaunystė praėjo, atsirado mintys apie vaikus, pagalvojau, kad berniukas bus Antanas“, – atskleidė jis. 

REKLAMA
REKLAMA

Svarbiausia šeimoje – pasitikėjimas 

AntanasJ, šiandien socialiniuose tinkluose žinomas turinio kūrėjas, prisiminė, kaip kartą paprašė tėčio kartu nusifilmuoti. 

„Tuomet tai dar nebuvo populiaru. Bet tėvukas pasakė – gerai, davai kartu darome. Tai mane paskatino nesustoti ir daryti, galbūt pasiseks. Ir pasisekė“, – kalbėjo turinio kūrėjas. 

Tiesa, vyresnysis Antanas pripažino, kad sūnaus kūrybą palaikė ne visada: „Atvirai pasakysiu, ne iš karto jį palaikiau. Kaip ir visada, nauji dalykai ateina su tokiu neaiškumu. Bet po to pradėjau domėtis, žiūrėti ir pamačiau, kad viskas normaliai. Kažkaip taip gavosi, kad ir aš norėjau pakliūti į tą televiziją“, – juokėsi AntanoJ tėtis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Interviu metu jis taip pat užsiminė, kad šeimoje itin akcentavo vieną svarbią savybę – pasitikėjimą vienas kitu: „Mes visi kalbėjome, kad vienas kitu pasitikime. Jeigu nėra pasitikėjimo, neišeis bendrauti. Gali būti tūkstančius kilometrų nuo namų, bet jei pasitikėsi vienas kitu, viskas bus gerai.“

Laidos vedėjui pasiteiravus, kokiu tėčiu reikia būti, Antanas neslėpė, kad tai sunku apibūdinti keliais žodžiais. 

„Pirmiausia – pasitikėti savimi ir tuo, ką darai, kokį šeimyninį gyvenimą kuri. Ir tuo pačiu pasitikėti vaikais, kad ir ką jie darytų. O jei matai, kad jie kažką daro blogai, reikia šiek tiek patarti, bet nekišti per daug savo liežuvio. Manau, reikia pradėti nuo to“, – kalbėjo jis. 

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie tėčio mirtį AntanasJ pranešė socialiniame tinkle. 

„Tokiomis akimirkomis sunkiai renkasi tekstas, bet bandau...

Vakar ryte 09:35 tėtis, nepasiėmęs telefono, išėjo trumpam pabėgioti į paplūdimį ir dar beeinantį jį gatvėje ištiko širdies smūgis... To nežinodami, pasigedę grįžtančio tėčio, visur jo visą dieną praieškojom...

Neradom ir, galiausiai, kreipėmės į policiją. Vakare iš policijos gavom žinią, kad tėtis miręs... Mylėjom, mylim ir mylėsim Tave, TĖTI! Mes su Tavim!

Tu visada liksi mūsų širdyse ir visada būsi mūsų angelas sargas!“ – socialiniame tinkle rašė A. Jakimavičius. 

Visą tėvo ir sūnaus interviu žiūrėkite vaizdo įraše straipsnio pradžioje. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų