Viena už kitą žavesnės „TV Pagalbos“ žvaigždės suspindėjo ant podiumo

Gruodžio 1–2 dienomis mados, grožio ir kūrybos gerbėjus trečius metus iš eilės Kaune subūrė nemokamas renginys „Kūrybos podiumas“. Dizainerių kolekcijų pristatymas, turininga seminarų ir kūrybinių dirbtuvių programa, kalėdinė dizainerių darbų mugė, nemokama fotosesija – tai tik dalis dovanų, kurias šįkart paruošė renginio organizatoriai.

81

Šeštadienio vakarą įvyko vienas iš šių metų „Kūrybos podiumo“ akcentų – dizainerių kolekcijų pristatymas. Žiūrovai čia išvydo apie 17 įvairių kolekcijų.

(81 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomi žmonės rinkosi į „Kūrybos podiumą“

„Kūrėjai ištisus metus kuria, daug dirba dėl mūsų grožio, dalyvauja įvairiose mugėse, todėl jie nusipelnė ir šventės sau. Tad šiais metais renginį vainikuos podiumas, kuriuo žengs ir patys dizaineriai bei jų kūriniais pasipuošę žinomi žmonės“, – prieš pat renginį pasakojo viena iš organizatorių Inesa Uktverienė. Jos teigimu, „Kūrybos podiumas“ suteikia išskirtinę progą savo darbus pristatyti ir mažiau žinomiems talentingiems kūrėjams.

Kartu su kitais dizainerių kolekcijų pristatymo modeliais podiumu žengė ir „TV pagalbos“ žurnalistės Gerda Žemaitė, Sandra Žutautienė bei Monika Ostrenkova, kurios itin žavisi Lietuvos auksarankių kūryba. Be to, S. Žutautienė ir pati negali atsispirti rankdarbiams – kuria papuošalus ir kitus aksesuarus.

Iš visų vakaro metu pristatytų kolekcijų buvo renkama pati originaliausia. Vertinimo komisiją sudarė stilistės Marija Sadomskaja ir Dovilė Kavaliauskienė bei žinomi žmonės, pasižymintys puikiu stiliaus ir grožio pojūčiu: Eglė Straleckaitė, Ingrida Kazlauskaitė, Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Elvyra Monginienė, Neringa Mažeikienė ir Karolis Murauskas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų