Rašyti komentarą...
Apie tokius artistus nei girdėti nei. skaityti!! Scenoje vaizduoja angelus prieš klausytojus,o užkulisiuose jie pradeda dergti, apkalbėti, apkeikti gerbejus, laiko juos kvailiais, negerbia.., dar narcizai siekia kad išpirktų tie kvailiai. bilietus į jų koncus Bus laikas kai neispirks....


Klausyk kvaily, kitaip nepavadinsiu, ar tau spręsti apie kitus, ką jie perka, kuom jie maitinasi ir kaip jie atrodo zasine! Geraširdis muzikos devas apsisuko galva! Jei girtas buvai tai nepykstu..
Baisu baisu slykstu net prie juros nuvykti pilna tirpstanciu kiauliu....
Na bareikis tikrai nėra gražuolis ir dar neprotingas pasirodo, kad taip komentuoja apie žmones, Nenuostabu kad atlikėjai, kurie nori kad į jų koncertus pirktų bilietus, nekorektiškai viešoje erdvėje apkalba žiūrovus,manydami kad tie kvaili esuzino tyčiojasi iš jų su savo bekulturke, tikri facebuko debai yra
Ahh kaipt taip galima....! Žmogus pasakė tiesa ir tuzinas kiaulaičių įsižeidė...
Idijotu idijotas
O kaip kitaip sumenkins paprastą žmogų prieš tokį kabutėse padarą. Nereikia šokti taip aukštai žmogau po kiek laiko nežinai ko pats būsi. Gėda. Išprusimo lygis nulis. Save komentuok pasipūtėli.
Paskaiciaų straipsnį ir pikta ne del to kad ta pica aptarinejo o apie tai kolio sluoksnio yra moteris. Kaip gali sitas skystakiausinis drysti taip kalbeti pats nei turtuplis nei ka pakazuka galoja kad firminias rubais apairenges tai tipo labai pasiturintis fuii . Pasiulyciau savo ta nuomone susikisti ten kur tamsu.
@Plikius Kompleksų pilni iš karto įsižeidžia. Aš visada sakau, kad jeigu žmogus taip apie save negalvoja, sakyk ką nori, jo niekada neįžeisi.
Nieko blogo jo pasisakyme nėra. Tiesiog pats garsiau pasvarstė kaip sunku būna sau pasakyti stop. Ir daug dalykų mes darome dėl malonumo, bet nepagalvojame apie pasekmes. Būdami mąstantys dažnai nemąstome. Aš dažnai nejaučiu saiko ir dėl to turiu problemų, bet manęs jo pasisakymas nei kiek neįžeidė. O jo požiūris į sveiką gyvenseną padėjo Indrei atsikratyti viršsvorio. Šaunu!
Manes neizeide bareikio komentaras, nes esu liekna, daug judu ir megstu picas. Bet jei buciau stora ir nejudeciau, tai turbut skandalinciaus ir pykciau, kaip visos storules. Anoreksija ir valgymo sutrikimai yra blogai, bet kai jaunos jau ima sverti, kaip kokie diedai po 77kg, kaip mano vyras ir tik eda ir eda, tai atrodo slyksciai. Is nutukimo atsiranda aukstas spaudimas ir visos ligos, tai nutukusias paskui gydyt tenka is mokesciu moketoju pinigu. Aisku, nekalbu apie nutukima del skydliaukes ir hormonu bedu, nes tada zmogus gali mazai valgyt ir but didelio svorio. Bet tie kurie stori tik del persiedimo, tai patys kalti yra.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų