Vestuvės, kurios sukrėtė pasaulį: 90-metis vyras prabilo apie šeimoje esančius ginčus bei nerimą

2015-aisiais pasaulį sudrebino netikėtos Rusijos liaudies meninininko Ivano Krasko ir aktorės Natalija Shevel vestuvės. Tą kartą vyras vedė 60 metų už save jaunesnę moterį. Būtent šios vestuvės tapo tikru apkalbos centru, daugelis galvojo, kad mergina ištarė jam „taip“ dėl pinigų.

7

Dabar Ivanui Krasko yra 90 metų ir jis viešai prabilo apie šeimoje esančius ginčus bei jaučiamą nerimą.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalia Krasko su žmona

I. Krasko jaučia, kad jis jau nebe jaunas, todėl nerimauja, kad vaikai ir žmonos grumsis dėl paveldėjimo. Šiuo atžvilgiu menininkas nusprendė parengti testamentą ir jame nurodyti visus tuos, kurie jam brangūs. Jis pasamdė advokatą ir jau dirba su dokumentu, pranešė then24.com.

„Nusibodo dalyvauti diskusijose dėl nekilnojamojo turto. Dabar visus mano šeimoje kylančius ginčus spręs patikimas teisininkas. Aš visiškai pasitikiu Aleksejumi. Mes matėmės ir viską išsamiai aptarėme“, – pasakojo I. Krasko.

Ivanas ketina padalinti paveldėjimą tarp vaikų ir prodiuserio Smorodinovo. 

Pasak jo, jis nebegali užbaigti namo statybos, todėl prašo Smorodinovo pagalbos. „Nuomos sutartis jį įpareigos daug. Visą šį laiką jis man tikrai padėjo, buvo visiškai nesuinteresuotas į turtą“, – sako pagyvenęs menininkas.

„Aš noriu išspręsti viską teisinėje srityje per savo gyvenimą, kad mano sūnūs neištvertų nei gėdos teismuose, nei finansinių sunkumų“, – sakė jis.

Tiesa, I. Krasko 2018-aisiais išsiskyrė su Natalija Shevel. Šis išsiskyrimo skausmas jam jau praeityje. Užsienio žiniasklaidoje buvo rašoma, jog jis turėjo naują meilę, tačiau ir su ja išsiskyrė. Pastaroji moteris tikino, kad jai iš jo nieko nereikia. 

Tačiau buvusi žmona Natalija galvoja apie žvaigždės palikimą. Ji paprašė Ivano perrašyti namą jai ir jos sūnums. 

Beje, advokatas spręs ne tik nekilnojamojo turto, bet ir intelektinių teisių klausimus, nes Krasko yra kelių knygų autorius. „Ivanas nori, kad jo artimieji ateityje nesiginčytų dėl honorarų, todėl atskirame testamente jis nustatys savo intelektinės nuosavybės paveldėtojus“, – sakė advokatas.

Primename, jog I. Krasko turi 5 vaikus.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų