Velniškai gražus: Justino Bieberio kunigas – nuodėmingai seksualus

Ketvirtadienio popietę Los Andžele pričiuptas atlikėjas Justinas Bieberis „paskendo“ šalia užfiksuoto vyriškio šlovės spinduliuose. Įamžintas kartu su savo pastoriumi, dainininkas tikriausiai nesitikėjo, koks kils sujudimas.

39

Užsienio žiniasklaidoje akimirksniu pasklido 32-ejų metų Carlo Lentzo nuotraukos, kurias lydėjo skambūs epitetai: „seksualiausias kunigas“, „nuodėmingai gražus vyras“.

Vis dėlto Hillsongo bažnyčios pastorius jau kelis mėnesius gyvena apsuptas žiniasklaidos. Skandalingam atlikėjui prisijungus prie bažnyčios, žiniasklaida susidomėjo, kokiais principais veikia Carlo mokymai.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Velniškai gražus: Justino Bieberio kunigas – nuodėmingai seksualus

Taip pat daug diskusijų susilaukia ir Carlo asmeninis gyvenimas bei įvaizdis, kurį jis drąsiai demonstruoja socialiniuose tinkluose. Vyro apranga ir išvaizda jokiu būdu neprimena tradicinio kunigo – vietoje sutanos jis dažniau renkasi plėšytas kelnes, plačius džemperius ir auksines grandines. Jo kūną taip puošia ryškios tatuiruotės. Pastorius taip pat dažnai viešina savo gražiosios žmonos ir trijų vaikų nuotraukas. 

REKLAMA

Visgi Carlas ir Justinas Bieberis vis daugiau laiko leidžia kartu. Teigiama, kad pastorius jį lydėjo ir J. Bieberio pasaulinio turo metu. Kaip skelbia artimi šaltiniai, emociškai nuo žinomumo ir kylančių skandalų pervargęs Justinas „išsigelbėjo“ tik bažnyčios dėka.

Carlas Lentzas yra vienas iš dvylikos po pasaulį pasklidusių Hillsongo bažnyčių pastorių. Jis vertinamas už savo pasaulietišką požiūrį, todėl tarp šios bažnyčios tikinčiųjų yra ir labai daug pasaulinio lygio garsenybių.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų