Velnio apsėsta pacientė įvarė šiurpą medikui: dėjosi nepaaiškinami dalykai

Kai kurie žmonės vengia kalbėti apie apsėdimus, demonus ir kitus paranormalius reiškinius, tarsi bijotų, jog jie iš tiesų gali nutikti. Nors tokių reiškinių užfiksuota nesuskaičiuojama daugybė, skeptikai tikina, kad viską galima paaiškinti logiškai. Visgi taip neatrodė patyrusiam amerikiečių psichiatrui Richard E. Gallagher.

20

2008 metais jam buvo atvesta pacientė, pristatyta tik kaip Julia. Jau po pirmojo seanso jis tikino, kad moterį apsėdo demonas. Moterį jis apibūdino, kaip žavingą ir malonią, tačiau gąsdinančią.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kunigų atliekamas egzorcizmo ritualas

Pasirodo, Julia iš tiesų priklausė satanistų kultui. Kulto nariai nusprendė, kad moterį apsėdo demonas, todėl nukreipė ją pas kunigą. Kunigas atsisakė jai padėti ir nukreipė ją pas minėtą psichiatrą, kad šis nustatytų moteriai psichinį sutrikimą.

Vis dėlto psichiatras Gallagher atmetė variantą, jog Julia kažkuo sirgtų po to, kai pats išvydo nepaaiškinamus vaizdus. Jis matė, kaip merginai bebūnant tarsi transo būsenoje, aplink ją skraidė tam tikri daiktai. Vėliau ji prabilo keistu balsu ir garsiai pasakė psichiatro gyvenimo detales, kurias žinojo tik jis vienas.

Kad mergina buvo apsėsta Gallagher įsitikino, kai telefonu bekalbant su kunigu, jis išgirdo Julios balsą, nors jos niekur arti nebuvo matyti. Merginai po kurio laiko buvo atliktas egzorcizmas, kuriame dalyvavo ir kunigas, ir psichiatras. Abu vyrai matė, kaip Julia pakilo į orą, kalbėjo senovės lotynų kalba, keitė oro temperatūrą kambaryje ir netgi pasižymėjo didele jėga.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų