Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
šitas suslikas "leidžia" eiti į visų mūsų mišką? Gal jam leisti kartais atvažiuoti į Kauną?
Dievas davė viską,tik nedavė žodžio gana.
Nu, bet ta nukvakusi peroksidinė mirtišė, šlykštumo įsikūnijimas!
Lietuvoje ,svogriu klanai ir toliau ,,bujoja,,
Čmo šeimelė
[Valstybinis] miškas, žemė buvo, yra ir bus vagiama. Galima sukontroliuoti tik mastus.

Tik durnai padarė. Untai vienas [valstybinės] žemės sklypas prie ILGUČIO ež. draustinio (RUDYŠKIŲ sen.), pradžiai buvo išsinuomotas 100 miatų, vėliau su tušinuku nubraukta ir parašyta pyrkimo. Buvo kreiptasi į "kompetentingas" kontoras, tačiau kol kas atlikti tyrimą niekas nesusidomėjo.

Tad, kodėl šitas vėzdas tokios schemos nepanaudoja? Kuom bloga? Pradžiai išsinamuoja, vėliau "nusiperka", galimai už ačiūūūūū. - SUPER!
Dabar tokius vežti į sibirą
Sovietinis mentalitetas genuose dar bus per penkias kartas...
Kur bepasisuksi visur tas pats. Nuo Vėgėliuko su Žemaitaičiu iki Sinkevičiuko su Karbauskiu...
@Ivona Ar pati ne tokia
@Apsičiupinėk A ne? Norėtum...
@Ivona Po penkiu kartu visi pyderai bus ir nerupes tie miskai
Toks jau tų mūsų "turtuolių" mentalitetas. Tik kiek "prasigyvenę" vis bando ką nors "apsitverti" nusavinti, tokiu būdu demonstruodami savo išskirtinumą ir panieką mažiau turintiems. Tipiškas prasčiokų elgesys. Bet stebina kitkas: tos istorijos nuolat kartojasi, atrodo kad mūsų teisėsauga visiškai bedantė tų "apsitvėrėjų" atžvilgiu; žurnalistams išaiškinus tokius pažeidėjus , jie nepajunta jokių pasekmių. Kyla minčių, kad turtas leidžia paveikti teisėsaugą? Kokiu būdu tai vyksta? Ir kas gali visą šitą madą paveikti? Ar viskas ir baigiasi tik paviešinimu ir pagrumojimu piršteliu? Už tokias neteisėtas tvoras turėtų būti skiriamos tokio dydžio baudos, kad visam laikui atgrasytų nuo tokių veiksmų.
Ruskiai sako ir labai tinka stumbrų šeimynėlei: iz grezi vknezi. Iš purvyno į kunigaikščius. ,,Elitas,, Turbūt asilas su raudonais batais labai didžiuojasi savo palikuonimis.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų