REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Garsaus menininko Remigijaus Gatavecko sūnui Kamiliui jau rugpjūtį sukaks metukai. Vyras neseniai paminėjo pirmąją tėčio dieną ir sako, jog sūnus kasdien sugeba nustebinti. 

Garsaus menininko Remigijaus Gatavecko sūnui Kamiliui jau rugpjūtį sukaks metukai. Vyras neseniai paminėjo pirmąją tėčio dieną ir sako, jog sūnus kasdien sugeba nustebinti. 

REKLAMA

R. Gataveckas juokauja, iki šių metų net nežinojęs, kada Lietuvoje yra švenčiama Tėvo diena: „Jau sūnui devyni mėnesiai, susigyvenau su tuo, pradėjau suvokti, kad yra vaikas. Jausmas tikrai nebe toks pats, koks buvo gimus jam. Tėčio dieną sūnus pasveikino, šlepetes gavau gražias. 

Buvo labai netikėta. Mama sako, tave sveikina sūnus, aš nustebau – kokia tėčio diena? Dar ir tokia diena būna? Prieš tai mamą sveikinome, o kada ta tėčio diena aš net nežinojau“. 

Menininkas išduoda, jog gimus sūnui, jo ir žmonos rutina pasikeitė neatpažįstamai – viską, ką pora veikia, turi derinti prie sūnelio. O štai paklaustas, į ką panašus mažasis Gataveckas, Remigijus nusijuokia: 

REKLAMA
REKLAMA

„Uošviai ir žmona sako, kad Kamilis – grynas Remigiukas. Grynas tėtis. Aš asmeniškai daugiau matau brolio nei savęs. Akys tai tikrai mamos. Sūnus žymiai už mane gražesnis“. 

REKLAMA

„Kiekvienas mėnesis atneša naujų iššūkių. Dabar pagrindinis iššūkis – nebegali palikti ant lovytės ir išeiti gerti kavos, lekia iš paskos. Viską ima į rankas, bando valgyti, dantys tuoj bus šeši – viską jais išbando.

Atsistoja, jau prisilaikydamas vaikšto. Sūnus labai visada džiaugiasi, kai atsistoja, juokiasi. Kai guliu šalia, jis manimi ropoja tarsi medžiu į viršų ir apsikabina. Sūnus hyperaktyvus, vaikystėje ir aš toks buvau. 

Kai jis miega, gali atsipūsti, pasidaryti buities darbus. Žmona neturi net laiko pailsėti – tai skalbinių pilna, tai dar kažko. Kas turi vaikų, žino, ką tai reiškia“, – pasakoja R. Gataveckas.

REKLAMA
REKLAMA

O štai prabilęs apie tėvystės pamokas, menininkas išduoda ir vieną didžiausių savo baimių:  

„Gyveni ir mokaisi, praktika skiriasi nuo teorijos. Kartais atrodo, kad elgiasi ne taip, kaip turėtų, imi jaudintis, ar viskas gerai.

Tų staigmenų būna, mokaisi susidūręs su jomis. Būtų lengviau, jeigu būtų antras vaikas, kai turi vieną, jau maždaug žinai, ko laukti, ko tikėtis. 

Didelių ir šokiruojančių staigmenų nebuvo, vis tiek skaitai prieš vaiko gimimą, domiesi, maždaug žinai, ko tikėtis. 

Vis bijai, kad jis kur nors nenusiverstų. Atrodo, viskas saugu, o staiga žiūri – jis jau kažkur užlipęs. Turi beprotiškai atidžiai saugoti“.

saunuolis tikrai geras ir atsakingas tetis nors vaikysteje ir neturejo pavyzdzio
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų