Taip taip, teisingai perskaitėte, mūsų žvaigždūnams, operos grandams (na ir kas, kad kartais nusidainuoja, geresnių tai neturim) ir "Eurovizijos" liūtui gresia tikrų tikriausia daboklė. Ir ne, ne dėl to, kad teisėsaugos pareigūnai atkreipė dėmesį į minėtųjų asmenų chronišką nusidainavimą. Pasirodo, pupuliai dainuoja nelegaliai!

Prieš Kalėdas Lietuva statė koncertą (oficialiai) - miuziklą  (realiai) pagal Andrew Loydo Webberio kūrinį "Operos fantomas". Problemėlė tik tokia, kad Andrew davė leidimą atlikti tik kelias epizodiškas dainas, o mes nebūtume Lietuviai jei į bažnyčią įleisti neliptume ant altoriaus, tai ir pastatėme visą miuziklą (ir dar kaip pigiai!). Štai tada dėdė Andrew ir supyko.

Nepraėjus nei keliems mėnesiams, lietuviai, kaip tikri A.L.Webberio gerbėjai pradėjo statyti jau kitą šio menininko kūrinį -  rokoperą "Jėzus Kristus - superžvaigždė". Štai tada ir prasidėjo. A. L. Webberio teises sauganti agentūra "Really Useful Group" (koks protingas pavadinimas!) suvaržė teises atlikti kūrinį, uždraudė pardavinėti bilietus į jį. O kas mum! Galvojom - nepastebės, tai surengė organizatoriai net tris koncertus - spektaklius didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Tada "Tikrai naudinga grupė" visai pašėlo: pasamdė Lietuvoje advokatą ir padavė koncerto organizatorius į teismą, žadėdama bausmes ne tik tiems, kurie kūrinį statė ar bilietais prekiavo, bet ir tiems, kurie scenoje dainavo, konkrečiau: Asmik Grigorian, kuri ir taip niekaip neišbrenda iš Naujametinės "Traviatos" nusidainavimo skandalo, Jeronimui Miliui, kuriam, manėm, už "Euroviziją" blogiau būti jau negali, grupei "InCulto" ir kitiems...Štai ir rengs koncertus už grotų žvaigždūnai...

Tiesa, koncerto rengėjai teigia iš kažkur kitur nusipirkę leidimą statyti šią rokoperą...Webberio atstovai sako, kad nėra kitos vietos, kur autoriaus leidimą statyti jo kūrinį būtų galimą įsigyti...Mes spėjame, kad Gariūnuose galima įsigyti viską ir dar sutaupyti neblogai, bet ką tie vakariečiai išmano apie autoriaus teisių pirkimą turguose...


Rašyti komentarą...
m
musė
2010-01-22 18:39:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nėra ko norėti. Pavogti gudrūs, o susimokėti.... toks jau tas verslas Lietuvoje.
Atsakyti
0

1
123456789
2010-01-22 19:59:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesupratau truputį,prieš kurias Kalėdas mūsų gudručiai statė" Operos fantomą",o kad priš šias Kalėdas pastatė Jėzų Kristų,tai labai blogai,reikėtų skaitytis su autorinėm teisėm,bent jau taip atvirai jų neignoruoti.
Atsakyti
0

9
987654321
2010-01-22 20:02:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai gerai, kad pastatė Jėzų, bet blogai, kad dokumentų nesutvarkė:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų