Užkliuvo „Eurovizijos“ dalyvio Tado Rimgailos įvaizdis: turgaus prekeivių kelnės

Šiais metais nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauja net 50 dalyvių, kurie savo balsais, pasirodymais ar sceniniais įvaizdžiais bandys užkariauti žiūrovų širdis. Tik vienas iš jų keliaus į Ukrainą, kur susikaus su pačiais stipriausiais muzikos atstovais iš visos Europos. Tad, be jokios abejonės, dainininkai įvykiui ruošiasi atsakingai.

83

Pirmuosius bandymus žiūrovai jau išvys šeštadienį, nes trečiadienį nufilmuota pirmosios atrankos laida. Joje iš karto sužibėjo aktoriaus Tado Rimgailos ir muzikiniuose projektuose dalyvavusios Samantos Tinos duetas.

(83 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nacionalinė "Eurovizijos 2017" atranka. Pirmasis filmavimas

Dainos metu pora aistringai pasibučiavo, tačiau socialinių tinklų personažui „Mama, žiūrėk, aš – Selebriti“ užkliuvo kita dalis.

Socialinio puslapio administratoriai, drąsiai komentuojantys žmonių stilių ir aprangą, atkreipė dėmesį ir į aktoriaus kelnes. Tadas Rimgaila vilkėjo megztas kelnes, kurios patraukė akį. 

„Šįkart kažkas truputį pasišaipė iš gero vaikino T. Rimgailos, į partnerės Samantos Tinos ir šokėjo-dainininko duetą įkišęs pilkas megztas kelnes, kurias dar atsimena ir truputį nekenčia 90 procentų vaikų, gimusių SSRS (visų tetų aldonų garbės reikalas būdavo jas megzti ir dovanoti per gimtadienius), arba turgaus prekeivės, dievinusios šias kelnes dėl patogumo ir šilumos.

Jos turėjo šimtus šlykščių pavadinimų, bet visada atrodė vienodai prastai, kaip bepavadinsi“, - rašė socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje.

Autoriai pasijuokė, kad „Eurovizijoje“ teko matyti daug labai kontraversiškų įvaizdžių, o Tado įvaizdis irgi labai įdomi scenos alternatyva.


Rašyti komentarą...
A
Alla
2017-01-05 14:52:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Omfg!
Atsakyti
0

L
Laima
2017-01-05 23:08:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prieš pradedant kritikuoti kitus, gerb komisijai siūlyčiau gerai apžiūrėti save veidrodyje.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų