Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Benamis Kansaso mieste (Missourio valstija) tapo nacionalinių laikraščių sensacija po to, kai grąžino brangų platininį sužadėtuvių žiedą su deimantais jo savininkei. Brangenybė netyčia įkrito į jo išmaldos puodelį moteriai išimant monetas, pasakoja „yahoo.com“. Šimtai donorų, išgirdę apie jo poelgį per puslapį „GiveForward.com“ jau paaukojo 16 tūkst. dolerių, kad benamis Billy‘is Ray‘us Harrisas galėtų grįžti į normalų gyvenimą. Ir pagalba neapsiriboja vien finansais – jo istorija žiniasklaidoje padėjo susisiekti su jo tikrais giminaičiais, kurių vyriškis nematė daugelį metų.

REKLAMA

Sarah Darling įsidėjo savo sužadėtuvių žiedą į piniginę, kadangi jis šiek tiek trukdė. Pamačiusi elgetaujantį B. Harrisą, ji nusprendė jam atiduoti turimas monetas ir tik kitą dieną pastebėjo, kad pametė savo brangųjį žiedą. Ji nuėjo atgal į tą vietą, kur matė elgetą ir jis jai grąžino žiedą. Sarah su vyru benamiui tą kartą atidavė visus tuo metu turėtus grynuosius pinigus ir ėmė visiems pasakoti šią istoriją. Internetinių puslapių kūrėjas Billas Krejcis buvo taip įkvėptas šios istorijos ir norinčių padėti žmonių pasisakymų, kad sukūrė puslapį „GiveForward.com“. Jo tikslas buvo per tris mėnesius B. Harrisui surinkti 1000 dolerių. Tačiau elgetos istorija taip sužavėjo amerikiečius, kad per kelias dienas buvo surinkta 16 tūkst dolerių.

Šiuo metu dar nėra aišku, kaip toliau klostysis B. Harriso gyvenimas. Jo vyresnysis brolis norėtų, kad vyriškis apsigyventų su juo, nes jie vienas kito ieškojo pastaruosius 27 metus. Atsiliepė ir benamio sesuo, kuri taip pat priimtų brolį į namus. Kol kas dvejoja tik pats B. Harrisas, nes nenori būti našta savo šeimai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų