TV3 televizijos ir UNICEF projektui – apdovanojimas už pagalbą viso pasaulio vaikams

Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) jau šešioliktą kartą skelbiamame konkurse „Pragiedruliai“ geriausiu socialiniu projektu pripažintas per TV3 televiziją transliuotas UNICEF 2017 koncertas „Už kiekvieną vaiką“.

18

Iškilmingos konkurso apdovanojimų ceremonijos metu buvo paskelbti geriausių lietuviškų radijo ir televizijos laidų autoriai. Kiekvienais metais organizuodama šį konkursą LRTK siekia paskatinti kūrėjus kurti kokybiškesnio ir įvairesnio turinio radijo ir televizijos laidas.

Geriausio socialinio projekto apdovanojimą šiemet gavo bendras UNICEF ir TV3 projektas – koncertas „Už kiekvieną vaiką“, kurio metu renkama parama labiausiai kenčiantiems pasaulio vaikams. 2017 metais vyko jau septintasis toks koncertas. Šį projektą globoja Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 televizijos ir UNICEF projektui – apdovanojimas už pagalbą viso pasaulio vaikams

„TV3 televizija jau nebeskaičiuoja gražių socialinių akcijų ir projektų, kurie randa vietą ir laiką mūsų eteryje ir mūsų širdyse. Didžiuojamės vadindamiesi socialiai atsakinga įmone ne tik dėl gero įvaizdžio, bet dėl to, kad mums iš tiesų rūpi, kuo gyvena visuomenė, kurios dalis esame. O projektas su UNICEF mums leidžia būti viso pasaulio dalimi ir prisidėti prie to, kad kur kas plačiau matytume gyvenimą, kur kas nuoširdžiau mylėtume vieni kitus ir kur kas drąsiau galėtume vadintis pasaulio piliečiais“, – sakė apdovanojimą atsiėmęs TV3 Kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

REKLAMA

Apdovanojimą kartu su TV3 televizijos atstovu atsiėmė ir UNICEF Geros valios ambasadorė Virginija Kochanskytė, kuri labai džiaugėsi „Pragiedrulių“ konkurso apdovanojimų atmosfera ir dėkojo organizatoriams už atliktą milžinišką darbą. „Pats apdovanojimų renginys buvo taurus, kilnus, apžvelgiantis visą Lietuvos televizijų ir radijų bendruomenės darbą. Pastebėti buvo labai įdomūs projektai, o komisijai teko didžiulis darbas. Tai, kad TV3 ir UNICEF renginys buvo įvertintas kaip geriausias socialinis projektas turbūt liudija mūsų kaip Lietuvos piliečių brandą. Pats projektas taip pat liudija, kad mes esam brandūs ir geranoriški, nes konkurse ir buvo akcentuojami teigiantys gyvenimą, pozityvūs, kuriantys, žadinantys projektai“, – kalbėjo vis dar pakiliai nusiteikusi V. Kochanskytė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų