TV3 projekte susitikę Ruslanas Kirilkinas ir Birutė Petrikytė neketina išsiskirti

TV3 projektas „Trys Muškietininkai“ kiekvieną sekmadienį stengiasi nustebinti žiūrovus. Jei ne komiškomis situacijomis, tai romantiškomis dainomis. Bene patys romantiškiausi šou dalyviai – aktorė Eglė Jackaitė, scenos primadona Birutė Petrikytė ir dainininkas Ruslanas Kirilkinas. Jie scenoje sukuria tokią meilės kupiną atmosferą, kad ir komisija, žiūrovai lieka pakylėti.

Trijulė net du sekmadienius užėmė pirmąją vietą. Trio aksominis balsas Ruslanas tikina, kad tai – jokia magija, o tiesiog sunkaus darbo vaisius. „Vien talento ir pasirodymo idėjos neužtenka. Viskas, ką mato žiūrovas, kas skatina jį balsuoti yra visų mūsų įdirbio rezultatas. Nesibaigiančios repeticijos, diskusijos, nesutarimai – via tai veda link tobulesnio, geresnio ir labiau apgalvoto pasirodymo“, – pasakojo Ruslanas.

Su dviem stipriomis savo srities specialistėmis komandoje atsidūręs dainininkas tikino, kad nuo pirmosios laidos šis projektas buvo visapusiškas jėgų išmėginimas. „Labai apsidžiaugiau, kai mane pakvietė dalyvauti. Pagalvojau, kad duete dainuoti yra sunku, o ką jau kalbėti apie tokį margą trio. Tuo labiau, kai vienas narys – net ne dainininkas. Tai šis projektas man buvo iššūkis, – tikino dainininkas ir atskleidė gana netikėtą naujieną. – Labai džiaugiuosi susipažinęs su Birute. Ji turi nepaprastą dievo dovaną ir, prisipažinsiu, mes jau planuojame bendrą koncertinę programą“.

REKLAMA

Pasak Ruslano, projektas „Trys Muškietininkai“ – tiek pat smagus, kiek sudėtingas: „Dainas renku aš, nes tokia užduotis man buvo patikėta nuo pradžios. Tačiau su kiekvienu pasirodymu – kaip su loterija. Nežinai kaip sugalvotą dainos išpildymą priims žiūrovai ir komisija. Todėl labai svarbu per tris minutes palikti gerą įspūdį. Tai ir yra sudėtingiausias darbas.“

Praėjusį sekmadienį dainininkas sulaukė scenos vilko, komisijos pirmininko Arūno Valinsko teigiamo ir jautraus įvertinimo. Pastarasis tikino, kad trijulės pasirodymas tik dar kartą patvirtino, koks talentingas yra Ruslanas. „Valinsko visas įvertinimas, o ypač jo pradžia, man buvo tokia netikėta. Aš buvau gerokai nustebęs, nes keistai prasidėjusi jo kalba baigėsi man labai malonia atomazga. Iš žmogaus, kuris turi ilgametę patirtį televizijoje ir yra sukūręs ne vieną muzikinį šou, tai išgirsti buvo nerealu. O ir šiaip, ne paslaptis, kokia yra visuomenė. Mes linkę vienas kitą skaudinti, juodinti ir pasityčioti. Na, bet aš manau, kad reikia nebijoti pasakyti gerų žodžių, nes gėris – užkrečiamas“, – sakė projekto dalyvis.

Šį sekmadienį TV3 eteryje – projekto „Trys muškietininkai“ finišas. Ruslanas, Eglė ir Birutė scenoje atliks animacinio filmo „Liūtas Karalius“ įkvėptą pasirodymą. „Tai be galo graži, vienu metu ir jautri, ir nuotaikinga istorija. Nepaisant visų negandų, šią istoriją, kaip ir kiekvieną pasaką, lydi laiminga pabaiga. Paskutinėje laidoje mes pasitelksime nuostabias dainas ir nuoširdumą“, – žadėjo R. Kirilkinas.


Rašyti komentarą...
R
Rita
2016-04-08 13:29:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunu, kad Birute ir Ruslanas tures bendrus koncertus. Nustebau, kad siu nuostabiu dainininku balsai taip puikiai derejo. Su malonumu stebejau sios trijules estetiskus, jautrius pasirodymus. Tikiu, kad ir si sekmadieni jis bus ispudingas.
Atsakyti
0

p
pritariu
2016-04-08 20:47:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valinskas teisus. Ruslanas tikrai yra labai talentingas, to negalima nepastebeti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų