„TV Pagalbos“ žvaigždei – netikėtos dovanos: pilnas glėbys

TV3 laidos „TV Pagalba“ žvaigždė Sandra Žutautienė yra ne tik žiūrovų numylėtinė, bet taip pat ir aktyvi socialinių tinklų vartotoja, kurios paskyroje apstu kadrų ne tik iš asmeninio gyvenimo, bet taip pat ir darbo.

16

Visai neseniai Sandra savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo kadru iš vieno „TV Pagalbos“ filmavimo, kuriame tiesiog liko be žado.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sandra Žutautienė neatsidžiaugia dovanomis

„Mūsų pašnekovai yra patys nerealiausi žmonės! Ačiū už tokias fantastines rankų darbo dovanas“, – džiaugėsi ji, pozuodama su pintomis pintinėmis ir inkilu.

„Aš džiuginsiu savo mamytę, Nerijus papuoš savo terasą, o Egidijus dar nė nežino apie dovanas, bet tikrai ras kur panaudoti“, – pridūrė ji.

tv3.lt pasiteiravo žinomos moters, kokia reakcija buvo sulaukus netikėtų dovanų: „Šias dovanas gavau nuo poros, kurių pagrindinė veikla ir yra tokie dirbiniai, kuriuos jie parduoda arba dovanoja. Mes atvykome pabaigti spręsti turtinę problemą, o išvykome ją išaiškinę, radę sprendimą ir apdovanoti“, – šyptelėjo Sandra.

Moteris taip pat pridūrė, kad visi „TV Pagalbos“ žiūrovai bei dalyviai yra neįtikėtinai dosnūs ir labai malonūs: „Mes neretai gauname rankų darbo dovanų ar naminių maisto produktų. Man tokios dovanos yra pačios mieliausios, nes jose ir žmonių linkėjimai, ir širdis“, – sakė S. Žutautienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų