Tragiškas vieną geriausių rezultatų „Eurovizijoje“ atnešusio latvio likimas: žmonių auka padėti nebegalėjo

2005 metais „Eurovizijoje“ Latvijai atstovavo du žavūs blondinai – Valters ir Kaža. Su lyriška daina pasirodęs duetas užėmė penktąją vietą. Deja, likimas dueto nepagailėjo – šiandien likęs gyvas yra tik vienas iš jų. 

Valters Fridenbergs ir Karlis Bumeisters nesisekė jau „Eurovizijos“ konkurse. Dešimtą vietą pusfinalyje užėmę ir vos į finalą patekę vaikinai po pusfinalio taip įsišėlo vakarėlyje, kad Valters prarado balsą. Kitą dieną vykusioje generalinėje finalo repeticijoje jis nedainavo. Finalo metu Valters savo dainos partiją atliko oktava žemiau. 

Duetas konkurse užėmė penktąją vietą. 

Dueto narys Valters 2011 metais prisijungė prie grupės Tumsa, kurios vokalistas staiga mirė, būdamas 33 metų. 

2017 metais jis pranešė liūdną žinią – jam diagnozuotas vėžys, su kuriuo tuo metu jis kovojo jau metus. Perėjęs tris kursus chemoterapijos ir ištvėręs operaciją Valters turėjo vilties pasveikti.

Deja, vėžys greitai atsinaujino ir pasiekė limfmazgius. Latvijoje Valters negalėjo rasti tinkamo gydymo – toks tuo metu buvo taikomas tik Vokietijoje. 

Kovai su liga reikalingus 17,5 tūkstančio jis padėti surinkti paprašė Latvijos žmonių. Kadangi Valters visą gyvenimą aktyviai dalyvavo labdaringoje veikloje, susijusioje su sergančiais vaikais, latviai ne tik surinko reikalingą sumą, bet ir ją smarkiai viršijo – per parą surinkta daugiau nei 100 tūkstančių eurų!

Deja, to neužteko. 2018 metų spalį trisdešimties Valters Fridenbergs mirė. O štai Karlis Būmeisters – Kaža susituokė su ilgamete mylimąja ir 2015 metais susilaukė sūnaus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų