To mamos nesako: modelis atskleidė, kokią žalą padarė gimdymas

 Viena garsiausių Britanijos modelių atvirame savo tinklaraščio įraše atskleidė, kad dviejų vaikų gimdymas ir daugiau nei 2,5 metų trukęs maitinimas krūtimi jos krūtinę pavertė į du sudžiuvusius arbatos maišelius.

24

Portia Freeman, susižadėjusi su grupės „The Kooks“ gitaristu Pete Dentonu, savo apie tėvystę ir motinystę pasakojančiame tinklaraštyję „Platforms and Pushchairs“ nieko neslėpdama papasakojo apie norą pasitobulinti krūtinę.

Modelis kažkada ėjo podiumu „Chanel“, „Louis Vuitton“ ir „Alexander McQueen“ šou.

Portia prisipažino, kad ši tema labai asmeniška, bet teigė, jog su savo gerbėjais ir sekėjais ji norėjo pasidalinti mintimis apie plastines operacijas.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamačiusios 2 metrų gražuolį moterys pameta galvą

Ji rašė, kad sūnų Rudy ir Dylano maitinimas krūtimi pakeitė jos išvaizdą.

„Prieš pagimdant sūnelius, man mano maža krūtinė labai patiko, o kai nustojau krūtimi maitinti vyriausiąjį, krūtinė labai greitai sugrįžo į pradinę padėtį. Tačiau viskas pasikeitė, kai gimė Rudy. Krūtinė tapo visai kitokia. Supratau, kad tai natūralu ir nesitikėjau, kad ji vėl taps tokia, kaip prieš gimdymą“, - rašė Portia.

Moteris prisipažino, kad meilė sau privertė ją pagalvoti apie chirurgo peilį ir sakė, jog savo vaikinui roko žvaigždei ji nori atrodyti idealiai.

„Meluočiau, jei sakyčiau, kad jos nesididinu dėl noro atrodyti graži. Kas nori dėvėti nepatrauklią liemenėlę ir jaustis nepatogiai prieš savo vaikiną?“, - pridūrė ji.

Po to moteris paprašė savo sekėjų pasidalinti teigiamomis ir neigiamomis chirurginiu būdu padidintos krūtinės pasekmėmis.

„Mamos, modeliai, ponios ir ponai, prašau jūsų netylėti. Noriu sužinoti kuo daugiau. Ar vėliau šio sprendimo gailėsiuos? Ar verta jas pasitobulinti praėjus 10-iai metų? Ar galiu nuo šlaunų nusriuobtais riebalais užpildyti savo spanielio ausis? Ar po kurio laiko riebalai pasiskirsto netolygiai?“, - rašė Portia.

REKLAMA

Komentarai, palikti po modelio įrašu, palaikė moterį priėmus tokį sprendimą.

„Tai geriausia dovana, kurią prieš 7 metus sau pasidovanojau 34-ojo gimtadienio proga. Vis dar vadinu jas „savo berniukais“, - rašė viena moteris.

„Suprantu tave. Pati pagimdžiau tik kartą, tačiau mano labai mažos krūtys nebe tokios, kaip anksčiau. Drąsiai ryžkis šiam žingsniui, nes tai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi“, - pridūrė kita.

„Užpildyk jas, nes nežinau nei vieno vyro, kuriam nepatinka tas krūties jausmas delnuose, o ir pati jausies daug geriau. Pirmyn“, - rašė moters tinklaraštį skaitantis vyras.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų