Ten pat įsiamžinusios Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva – tarsi seserys

Lietuviai Indrę Burlinskaitę ir Gretą Lebedevą geriausiai pamena kaip grupės „Kitokios“ nares, tačiau pastaruoju metu merginos labiau susikoncentravo ne į pramogų, o į sporto pasaulį.

33

Meilę aktyviai veiklai pajutusios žinomos merginos ją išsiugdyti padeda ir kitiems. Natūralu, kad daug laiko sporto salėje praleidžiančios Indrė ir Greta gali džiaugtis tobulomis kūno linijomis, tačiau tai ne vienintelis jas vienijantis panašumas.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ten pat įsiamžinusios Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva – tarsi seserys

Socialiniame tinkle „Facebook“ merginos vienu metu pasidalino kone identiškomis nuotraukomis. Vienoje – Indrė pozuoja su savo mylimuoju Liudu Vaisieta, kitoje – Greta meiliai glaudžiasi šalia savo meilės Aleksandro Kazakevičiaus.

Akivaizdu, kad poros savaitgalį nusprendė praleisti kartu ir galbūt net susitarė dėl aprangos kodo „juoda-balta“? Mat tiek Greta su mylimuoju, tiek Indrė su širdies draugu įsiamžino vilkėdami itin panašios stilistikos drabužiais.

Dailiai atrodančius įsimylėjėlius komentatoriai internete vieningai liaupsino komplimentais ir net išdrįso paklausti „Kada vestuvės?“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų