Rašyti komentarą...
Bučiuokite Amerikos kapitalistams batus .Jie jau parodė ka padarė Su savo nato pasakomis.o mes oer Landsbergine korupcija mokėsime už dujas už vandeni daugiau nei keliami atlygiai .kie Tue valdžiažmogiai baige matematikos mokyklas ir ilunde i bankinės žaidima tėvas teleloto viltis Dur ių motina Ribojimai kovidiniam gripui .Lietu a supykdė su dauguma kaimynų .kurie puikiausiai dujas pardavinėjo už dauv mažesnes sumas .privatizavo savo kišenes .Atėjo laikai Kada Šymonytė nesuvomia kidėl ja vadina hitlerio auka .ji tik ir laukia sunaikinti savo Lietuvos žmones kad naujoji valdžia taptu irankiais paprastiems pažeidžiamiausios grupės žmonėms .Medicinoje sovietu laikais tie patys žydai kaip elgesi visais amžiais žudė gerus niekuo dėtus žmones .už mažiausia nepaklusnuma arba skolas atimdavo visk .kur trems mūsū žmones tik ir stovėsime eilėse kas 48val testuos sveikus žmines tai kada gyventi gal pastatys po menta prie sutuoktinių lovos su žvakute ar jie kandonus vartoja pradėdami.vaikus
Nors sako kad lietuva buz išbraukta iš savo žemėlapio liks tik transvestitai piderai ir mafijos klanai kurie žudys dodins ir šers narkotikais kuriuos vsrtoja jau daug metu pradėkite nuo Čeplinsko jis papasakis kokue žmonės tampa direktoriais ir tokius pačius gydo blaivybe bet už kokius pinigus kol miršta neatlaike moralinių skauduliu arba nusižudo ir taip augina hitlerinės vokietijos europos programomis minesotos legalus sintetinis nuidingiausias sintetinis narkotikas kuris jau nemažuau žmonių ne tik nepagydė bet mirė daugiau nei nuo kovido .o kiek tokiu sėdi seimo salėje giminės vaikaičiai kuriems teimai už sugadintus merginos gyvenima yra išteisinami .baisu
SAVŲ PIDARASTŲ PAS MUS JAU PER DAUG.....
Aciu, LR!!! Kirkorovas ir nesitikejo teigiamo sprendimo. Jam buvo butunas galutinis LR sprendimas, kad, reikalui esant, galetu ji apskusti Tarptautiniame Teisme. Dabar ta klausima "drausti-nedrausti", kuo Kirkorovas nusikalto LR, koki pavoju kelia... nacionaliniam saugumui, spres ne LR Teisme. Ir, nors LR nebutina vykdyti tu nurodymu (leisti-neleisti), bet gera baudele, greičiausia, tures sumoketi. Kirkorovas - turtingas, itakingas žmogus, šiaip, politika, žvalgyba visiškai neužsimineja, todel žiauriai pasipiktines LR sprendimu, bei ryžtingiausiai nusiteikes kvaila ižulia isišokele nubausti. Dar visam pasauliui paaiškes, kokie LR kirviai, neandartaliečiai!
@Grigorij , dar LR, lietuviai pyksta, kad RU prašo Interpolo perduoti jai nusikaltelius Sausio 13 Bylos angažuotus LR teisejus ir prokurorus! O-o-o, čia tokiu visas kirmelynas-gyvatynas, tikras "lobis"! Так держать! :)))
@Grigorij , idomiausia, kad visiškai apolitiškas Kirkorovas NIEKAD nepasisake del priešiškumo Lietuvai! Atvirkščiai, jis labai vertina savo gerbejus LR! Na, žiauriausias pavojus LR nacionaliniam saugumui, vien tik del važinejimo i Kryma! :))) Tarp kitko, aš visiškai negirdejau Kirkorovo pasisakymu prieš UA, nors niekas negali iš jo atimti džiaugsmo, kad 1954 Chruščiovo neteisetai perduotas Ukrainos TSR Krymas gryzo i Tevyne RU. Kas del manes: aš irgi Labai džiaugiuosi, nors ir ukrainiečius užjaučiu, kurie per 60 metu spejo pamilti Kryma, sugyventi su mintim, kad jis - neatsiejamoji ju dalis. Ir RU per 30 metu, del tu pačiu priežaščiu, niekada nereikalavo Krymo gražinimo! Bet, kai ukrainiečiai palaike neobanderovietiška nacistini valstybini Maidano perversma, prorusiškiems Krymo gyventojams iškylo mirtinas pavojus. Tai RU Krymo neokupavo, neatpleše, o tik užtikrino salygas pravesti ten Referenduma. Neteisiška? Taip! Bet nepalyginamai mažiau neteisiška už LR remta valstybini Maidano perversma!!! Kita vertus, kitaip nebuvo galima apsaugoti Krymo gyventoju gyvybes nuo naciu "draugystes traukiniu", nuo "Antiteroristines Operacijos", kaip Donbase.
To ir reikėjo tikėtis diktatoriskoje šalyje. Teisėjai dirba Lanzbergiu klanui.
Debilai ateis kirkorovas ir nuvers valdžia kokia čia laisvė ir demokratija jei žmogus negali nueiti į mėgstamą koncertą mūsų. atlikėjai tik angliškai dainuoja o dainos prasme ne visi supranta idiotas
@Zose valink nachui vatine kekše
@Zose , o kas tau draudžia nueiti į tau reikalingą Pylypo koncertą? Niekas nedraudžia! Bet tai nereiškia, kad tą pajacą už rankų ir už kojų kažkas tau turi atvežti. Pati pas jį važiuok!
Pilnas kelnės net nuo dainininko.
@Jonas Nereikia šmeižti daidininko, jis ne tik pilnų kelnių neprivaro, bet kartais būna net ne su kelnėm!
Ar galėjo būti kitaip. Nepatinka man tas Kirkorovas, bet velti čia politika didžiausias kvailumas. Tai klausimas ar teismai pas mus nepol? itizuoti ir nepriklausomi
@Piliete Visiskai pritariu. Kiekvienas zmogus, juo labiau toks, turi tureti savigarbos nesitrinti po svetimomis buto ar valstybes durimis kaip nepageidaujamas benamis suo. Geda.
Ur be Filipo lietuviška koncertinė sceną pilna rusų žvaigždžiu.Tik reti pas mus šalia esantys kaimynai, latviai, estai, lenkai..
Ur be Filipo lietuviška koncertinė sceną pilna rusų žvaigždžiu.Tik reti pas mus šalia esantys kaimynai, latviai, estai, lenkai..
Grįžtam į gūdžius sovietų laikus, tik ideologija ne sovietinė, o nacionalsocialistinė, bijoma bet kokios kitokios nuomonės nei yra valdančiųjų brukama per visas "laisvas" žiniasklaidos priemones. Žiauru. Ar mes esam tikrai laisva tauta? Kad bijom kitos šalies, kad ir nedraugiškos, artisto? Jis per pora koncertų pakeis visų mūsų nuomonę apie laisvą Lietuvą? O gal ta Lietuva jau nebėra laisva ir "valdžia" jaučia pabaigos pradžią?
@Dainius Sunku šitą artistą būtų pavadinti artistu, jeigu į jo koncertus net pačioje Rusijoje žmonės nebeina: kiek gi galima tas pačias dainas per tas pačias? Tamstai su tokiu požiūriu sliekus maitinti.
Į viršų