• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Modernioje jojimo sporto bazėje ir išskirtiniame poilsio centre „Royal Horse Resort“ įvyko konkūrų varžybos Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurei laimėti.

104

Modernioje jojimo sporto bazėje ir išskirtiniame poilsio centre „Royal Horse Resort“ įvyko konkūrų varžybos Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurei laimėti.

REKLAMA

Tris dienas trukusiame renginyje dalyvavo 149 žirgai, kuriais jojo 109 raiteliai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos bei Ukrainos. 

Sporto bazės įkūrėjas Tautvydas Barštys naujienų portalui tv3.lt teigė, kad šis renginys žymi svarbų žingsnį, siekiant populiarinti konkūro sportą Lietuvoje ir pritraukti sportininkus iš užsienio.

„Konkūro varžybos, nors ir ne tokios populiarios kaip kai kurios kitos sporto šakos Lietuvoje, sulaukė didelio dėmesio ir susidomėjimo. Mūsų pagrindinis tikslas yra ne tik pristatyti ir populiarinti šį elegantišką, įdomų  ir sudėtingą sportą plačiajai auditorijai, bet ir rodyti, kad Lietuva gali organizuoti aukšto lygio tarptautines varžybas. Renginyje dalyvavo talentingi raiteliai iš įvairių šalių, kurie atskleidė savo meistriškumą ir sportinę dvasią“, – džiaugėsi T. Barštys.

Pasak verslininko, bendradarbiavimas su LKF yra puikus pavyzdys, kaip skirtingų sporto šakų organizacijos gali susivienyti dėl bendro tikslo – skatinti sportą ir sveiką gyvenseną.

REKLAMA
REKLAMA

Varžybose dalyvavo ne tik žirgų sporto profesionalai, bet ir LKF atstovai bei partneriai.

Tarp jų – „Go3“ televizija, kuri remdama sporto iniciatyvas dar labiau sustiprina savo, kaip geriausio pasirinkimo visiems sporto gerbėjams Baltijos šalyse, poziciją.

REKLAMA

„Planuojame ir toliau stiprinti ryšius su kitomis Lietuvos sporto organizacijomis, siekdami kurti įvairiapusę ir aktyvią sporto bendruomenę. Esame dėkingi visiems dalyviams, rėmėjams ir žiūrovams, kurie prisidėjo prie šio renginio sėkmės. Tikimės, kad šis renginys taps gražia tradicija ir įkvėps vis daugiau žmonių susidomėti konkūro sportu“, – sakė T. Barštys.

Varžybų pagrindiniame konkūre, skirtame LKF taurei laimėti, kliūčių aukštis siekė 125 cm.

REKLAMA
REKLAMA

Po įtemptos kovos pirmąją vietą iškovojo Laura Martinavičiūtė su MODEST VAN DEN EIK, antrąją vieta – Laura Martinavičiūtė su LORD BH, trečioji vieta atiteko Evitai Vismerytei su JACKSON FIVE.

Artimiausios varžybos jojimo ir poilsio komplekse  „Royal Horse Resort“ planuojamos liepos 26-28 dienomis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų