Talismanu tapusi V. Šaulytė padėjo išplėšti pergalę konkurse: „Ji mums neša sėkmę“

Stilistė ir neseniai savo tinklaraštį apie madą ir gyvenimo būdą pristačiusi Viktorija Šaulytė, panašu, pati sau kelti iššūkių nebijo. Praėjusią savaitę dažnai įvairių prekės ženklų modeliu tampanti žinoma mergina įveikė dar vieną nelengvą užduotį – tapo modeliu ir vizažo konkurse, kur padėjo išplėšti prizinę vietą, o grožio meistrės stilistę jau vadina sėkmės talismanu.

31

Kaune vykusiame atvirame čempionate „Lithuania open cup Kaunas beauty 2018“ Panevėžio grožio salono „Elona makeup studio“ vizažo meistrės dalyvauja jau ne pirmą kartą. Studijos įkūrėja Elona Minkevičienė konkursams ne tik ruošia mokines, bet ir juose dalyvauja pati – veda seminarus, meistriškumo moko kitas būsimas specialistes.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viktorija Šaulytė padėjo išplėšti pergalę

Tačiau šis čempionatas E. Minkevičienei ir jos mokinei Gabijai Prusakovaitei buvo ypatingas ir įsimintinas. Mokytojos paskatinta Gabija pirmą kartą savo jėgas išmėgino konkurse, kur jai pavyko iškovoti antrąją vietą natūralių antakių dizaino rungtyje. Merginos modeliu Lietuvos čempionate sutiko tapti stilistė V. Šaulytė.

„Su Elona dirbu jau ne pirmą kartą. Esu iš tų žmonių, kurie, atradę tikrai talentingus žmones, nenori jų paleisti. Gavusi pasiūlymą iš karto sutikau – man smagu padėti, o taip pat žinojau, kad likusią dienos dalį galėsiu džiaugtis gražiu rezultatu ant savo veido“, - juokėsi V. Šaulytė.

„Iš tiesų, net nenustebau, kad laimėjome. Labai džiaugiuosi šia pergale, nors mano indėlis ir buvo mažas – tik „paskolinau“ veidą, tarsi drobę dailininko paveikslui. Nors pati manau, kad moteriai svarbiausias vidinis grožis, savirealizacija ir harmonija, kiekviena iš mūsų vis tiek nori jaustis graži savo išore.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų