„Talentuose“ išgarsėjusios būgnininkės Faustos mama – apie planus pasirodyti Amerikoje, ašaras po pasirodymo ir šlovės kainą

2017 metais vykusiuose „Lietuvos talentuose“ visų širdis pavergė devynmetė būgnininkė Fausta Šukytė. Dabar jau trylikametės mama Laura Šukienė papasakojo, kaip mergaitė susitvarkė su užklupusiu dėmesiu, kas sutrukdė išgarsėti Amerikoje ir išdavė, kodėl Fausta po finalo visą kelią namo verkė. 

Šiuo metu Fausta su mama mėgaujasi atostogomis. Moteris pasakoja, jog būgnų dukra nepaleidžia iki šių dienų: „Atostogaujame šiuo metu, tiek aš tiek ji. Dalyvavo vasarą visokiose stovyklose. Būgnų ji tikrai neapleido, kai yra galimybė, vis pagroja. Laukiame daugiau koncertų. 

Būgnai – jos gyvenimas. Sako, kad mes save atsimename nuo ketverių metų – o ji groti pradėjo būtent to amžiaus. Ji savęs neatsimena be būgnų. Būgnai yra jos gyvenimo dalis, kaip ranka. 

Gal ji ir nesieks kažkokių muzikinės karjeros aukštumų, bet kaip pomėgis tikrai liks. Gal ji save geriau galėtų realizuoti grupėje“, – tikina Laura Šukienė. 

Pernai pavasarį Fausta bandė laimę viename didžiausių televizijos projektų pasaulyje – „Amerikos talentuose“. Tačiau tąkart laimę Amerikoje išbandyti sutrukdė pasaulį uždariusi pandemija. Laura Šukienė sako, abejojanti, ar pasibaigus ribojimams Fausta vis dar norės bandyti dar kartą: 

„Ten nepavyko niekam. Žinau, kad iš kito projekto dar dalyvavo. Mes praėjome dvejus prodiuserius, nuvažiavome į atranką. Sakė, kovo mėnesį turėtumėte gauti kvietimą, tačiau kovą viskas užsidarė. Taip ir liko. Kitataučių nedaug ir sudalyvavo galiausiai. 

Šiais metais vėl visą žiemą buvo karantinas. Galiausiai ir ūpas dingo ir lėšų juk reikia į Ameriką nuvykti. Mes tai derinome su atostogomis. Fausta pasirodė labai gerai, gavo gerą įvertinimą“, – teigia Faustos mama. 

Tiesa, Lietuvoje jaunoji būgnininkė mielai sudalyvautų daugiau projektų. Čia moteris prisimena Faustos emocijas po „Talentų“ finalo – mergaitė pravirko: „Ji norėtų. Kas liečia muzikinius projektus, nelabai jų yra Lietuvoje. Yra dainavimo, tačiau muzikinių, išskyrus konkursus, nelabai. Ji tikrai to „neatsikando“, iškart po „Talentų“ ji atsikėlė ryte ir pasakė, kad pakartotų visa tai iš naujo.

REKLAMA

Pasibaigus finalui ji apsiverkė iš nuovargio. Ji tikrai nesitikėjo antros vietos – galvojo, kad bus geriausiu atveju penketuke. Jai buvo, tas rusiškas žodis, „atchodai“ – visko per daug. Kitas dalykas, kai visi puolė sveikinti nugalėtoją, ji liko viena scenoje ir pasimetė. Ir visą kelią po to verkė. 

Fausta kiekviename koncerte atiduoda visą save. Jai po kiekvieno renginio skaudą galvą, atsipalaiduoja ta įtampa“, – tikina L. Šukienė.

Paklausta, ar po projekto Fausta sulaukė dėmesio, L. Šukienė atvira – Fausta iškart pasibaigus „talentams“ negalėjo ramiai praeiti gatve: „Jaučiasi labai. Mus labai stebina, ypač po karantino. Ypač atpažįsta panašaus amžiaus vaikai – rodo pirštais gatvėse. Aš jau nekalbu apie tai, kas vyko po paties konkurso – ji negalėjo ramiai praeiti prekybos centru ar gatve. 

Iš pradžių toks dėmesys jai patiko. Po to pradėjo varginti, ji ėmė slėptis, nešioti kepures. Tas jai nepadėjo likti neatpažintai. Dabar ji sako, va matai, mama, nebeina pas mane fotografuotis. Sakau, kad jai reikia vėl eiti į projektus“, – juokauja moteris. 

„Ji tikrai neišpaiko. Aišku, apie savo vaiką galiu kalbėti ką noriu, bet matau ir aplinkoje, mokytojai rašo, kad ji – diplomatė. Ji niekada nieko neįžeis, neįskaudins, stengsis, kad visiems būtų gerai. Vienintelis dalykas – ji pratusi būti nugalėtoja. Visuose konkursuose nuo mažumės laimėdavo pirmą-antrą vietą. Ji maksimalistė ir kartais jai tas trukdo. 

Būna, kad mažiau prisėda. Nėra spaudimo, bet paklausiame, ar neatsibodo, ar nereikia samdyti mokytojo. Ji mėgsta dabar viską daryti pati, susiranda kūrinius ir mokosi“, – dukrą giria L. Šukienė ir priduria, jog pasitaikius gerai progai leistų mergaitei televizijoje pasirodyti dar kartą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų