Šventinėms dienoms – ypatinga TV3 programa: ką žiūrėti ras visi

Šventinėms Kūčių, Kalėdų ir Naujųjų metų sutiktuvių dienoms TV3 parengė smagią programą, kuri tikrai nudžiugins ir suaugusius, ir vaikus.

9

Jei TV3 šventinė programa būtų Kūčių patiekalai, tai tikrai visi apsivalgytų.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šventinėms dienoms – ypatinga TV3 programa: ką žiūrėti ras visi

Visą Kūčių dieną TV žiūrovai galės mėgautis vaikiškos animacijos skanėstais, šeimų filmų užkandžiais, kino klasikos desertais: „Mažasis Kalėdų senelio padėjėjas“, „Sniego karalienė 2“, „Kalėdų karštinė“. O vakare, kai prie stalo susirinks visos mylinčios širdys, namus užlies Lino Adomaičio muzikos magija – šventinis koncertas „Vandenynai֧“. Skambės tokie muzikos perlai kaip „Vandenynai“, „Ar tu ją matei?“, „Lūpos kaip vyšnios“, „Aš pavydžiu sau“, „Pasaulis gražus“, „Saulės pėdomis“ ir naujausi atlikėjo kūriniai.

Pirmą Kalėdų dieną bus daug juoko, nuotykių ir jaukaus nuoširdumo su filmais vaikams ir visai šeimai: „Trys Kalėdų uodegėlės“, „Palikti sniegynuose“, „Nykštukas Nosis“, o vėliau – tikras žvaigždžių vakaras – Jubiliejinis Kastyčio Kerbedžio koncertas „Amžinai“ su populiariausiais hitais, tokiais kaip: „Sustok, traukiny“, „Pienių vynas“, „Dėl tavęs“, „Nakty“ bei dainos iš naujojo albumo „Amžinai“, o po jo įspūdingo filmo premjera – „Žvaigždžių karai. Galia nubunda“.

Antrą Kalėdų dieną šventinę nuotaiką toliau kurs gausybė nuotaikingų filmų vaikams ir visai šeimai: Kalėdų karštligė 2, „Mikė Pūkuotukas“, „Sniego šunys“, „Ledo šalis“, „Ledinis karštis“, „Olafo nuotykiai ledo šalyje“ ir romantinė komedija „Piršlybos“.

Šventiniai stebuklai iš ekranų kris ir paskutinę metų dieną – džiugins „Geležinis Vilis“, „G būrys“, „Ledynmetis. Mamuto Kalėdos“, „Vienas namuose 4“, o sutikti naujuosius kvies įspūdingas Ingos Valinskienės naujametinis koncertas „Aš laimINGA“, kuriame skambės dainos iš naujojo albumo ir geriausi visų laikų hitai.

Yra posakis – kaip sutiksi Naujus metus – tokie jie ir bus. Tai gi, TV3 pasirūpino, kad pirmąją 2019-ųjų dieną netrūktų džiaugsmo ir geros nuotaikos su smagiais filmais: „Keturkojis hercogas“, „Džiunglių knyga 2“, „Boltas“, „Karaliaus Saliamono kasyklos“, o vakare, kai vaikai jau bus sumigę, ypatingas desertas suaugusiems – „Nepatyręs“.

Spalvingų ir įspūdingų naujųjų kartu su TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų