Šventė be cenzūros: svaigalai, nuogybės ir daug darbo policijai

Tai, kad anglai mėgsta linksmintis be ribų, ko gero, žino visas pasaulis. Regis, nė viena šventė neapsieina be alkoholio, nuogybių ir pamiršto gėdos jausmo.

34

Daugelyje pasaulio šalių švenčiamas kalėdinis paradas „SantaCon“ paminėtas ir Londone. Čia į didmiesčio gatves su raudonais Kalėdų Senelio kostiumais išėjo tūkstančiai žmonių. Tiesa, žvelgiant į šventės akimirkas nesunku atspėti, kad policijai suvaldyti įsisiautėjusią minią buvo nelengva.

Fotografų kadruose užfiksuoti ne kasdien matomi vaizdeliai: šlapinimasis viešoje vietoje, daug alkoholio ir jo padarinių bei merginų drąsa pozuojant pakėlus sijonus.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šventė be cenzūros: svaigalai, nuogybės ir daug darbo policijai

Kitos šventės Anglijoje minimos taip pat griausmingai

Didžiojoje Britanijoje griausmingai nuaidėjus „Ponių dienai“ (angl. „Ladies Day“), iki šiol kalbama apie tądien užfiksuotus kadrus. Pagrindinis šios šventės elementas – žirgų lenktynės, tačiau nuotraukos įrodys, jog tam buvo skirta mažiausiai dėmesio.

Išsipusčiusios poniutės apsivilko prabangiausius savo drabužius ir aukštakulnius batelius, tačiau jau po pirmų alkoholio taurių dailiosios lyties atstovės pamiršo gėdos jausmą ir pradėjo šėlti vidury baltos dienos.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Ponių dienoje“ – kalnai šiukšlių ir griuvinėjančios moterys

Moterų garbei skirtoje šventėje siautė ir daugelis alkoholio padauginusių vyrų. Didžiosios Britanijos gyventojai pasaulyje yra pagarsėję nekontroliuojamomis linksmybėmis, tačiau šįkart tūkstančiai žmonių tiesiogine to žodžio prasme peržengė padorumo ribas.

Tiek moterys, tiek vyrai nesigėdijo savo apnuoginto kūno, jį demonstravo viešai, lėbavo, žargstėsi, šiukšlino ir elgėsi taip, kaip nepridera viešoje vietoje. Sutramdyti šios minios nepavykdavo net apsauginiams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų