Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Būkite laimingi. Jūs abu nuostabūs.
Džiaugiamės kad Edita atsitiesė po nesėkmių rato. Linkime gyvent blaivų ir protinga gyvenima
Palinkėkim sekmės ir nugyvent daug metų
Palinkėkim sekmės ir nugyvent daug metų
SIRGALE
ne toks zodis-ne susituoke o susir-auke
Sekmės naujavedžiams (nes nera jauni) . Ilgų ir laimingų metų . Labai svarbu senatvėje turėti šalia mylimą ,artimą žmogų . Pasidžiaukime jų laime ,tai ir patys būsime laimingesni .
Grazi moteris,bet as kai pamatau daugiavyre moteri, prisimenu gero draugo suvalko atsakyma ,kai paklausiau;kodel vedei moteri is aukstaitijos,juk kiek daug ir graziu moteru suvalkijoje?
isgirdau trumpa ir konkretu atsakyma-as noriu pragyventi ilgai gyvenima,psijuokiau ir tiek,bet stebedamas gyvenima,kazkaip atradau patvirtinanciu faktu.Gal klystu?
Atsimenu skroblų gatvę ...
Abu2 gabus,laidos Pono labai išradingos,Ponios nieks nepamiršk iš seniau vestų laidų,ypač sėkmingų,taigi tik pagarbos ir sėkmės ,esate visuomenės ,žiūrovų mylimi ir toliau būkite...kartu! Sveikinimai!
Grazus sutuoktiniai. Edita labai grazi moteris, tokia liutiska, efektinga, moteriska. Gyvenimas tik vienas, reikia gyventi ir daryti kas norisi. Meile visa amziaus laikotarpi yra grazi. Nesuvokiu kitu komentatoriu nesamoniu, jau tiek tuscios neapykantos lygioje vietoje.
@Vitalija Ji yra Žuvys
@ne liūtė ji Pagal kokius pozymius sprendziate,kad taip jau ir liute,gal tik katyte?
Sprendziant pagal savaja nuosavybe,klastinga ir negailestinga....
@Vitalija Grazi buvo pries 20 m.Dabar peciai platesni uz subine.....nes ji senstant dziusta
Mieldaž.tik 57? Galvojau apie 70m.
Šiaip jai reikėjo idioto testą padaryti , nes labai girta sėdo už vairo. O kas gali ją girti už tai?? Ogi bu du liai
@Oho Galima pagalvoti,kad visi lietuviai ,išskyrus p.Editą yra abstinentai,kai tuo tarpu policija kiekvieną savaitę sunaikina po fabrikėlį.Tai įdomu,ar čia viską tik ponia Edita išgerdavo?Juk žmogui visko pasitaiko.Beveik visada žmogus visokias nesėkmes ir nelaimes linkęs palengvinti svaigalais.Linkiu jiems darnaus gyvenimo.
@Temidė 6Paskutine fraze viska ir susake?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų