Suliesėjusi N. Bunkė pademonstravo įspūdingą figūrą: parodė tobulas kojas

Dainininkė bei grupių „Yva“ ir „Pop ladies“ narė Natalija Bunkė visai neseniai atsikratė net 6 kilogramų, o dabar jos figūra verčia išsižioti ne vieną.

75

Socialiniuose tinkluose žinoma moteris pasidalijo fotografo Joe Black Photography darbu, kuris gerbėjus privertė aiktelėti.

(75 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė pasidalijo miela asmenuke: mylimojo dovana

N. Bunkė nuotraukoje įamžinta vilkinti raudoną suknelę, kuri puikiai parodė pakitusias dainininkės kūno formas bei atrodo tiesiog iš kaklo augančias kojas. „Labai gražu“, „Tobula nuotrauka“ – tokie ir panašūs komentarai netrukus pasipylė po nuotrauka.

Dar anksčiau atlikėja buvo prabilusi apie tai, kad ėmė laikytis dietos: „Teko persiūti vieną drabužį po kito ir tai mane labai suerzino. Atrodo, tik 6 kilogramai, bet man tai buvo nepriimtina. Esu scenos žmogus ir negaliu leisti sau būti apkūni! Nutariau pasakyti STOP svorio augimui ir pagaliau sutvarkyti savo mitybą padedant profesionalams.“

N. Bunkė džiaugėsi, kad jos dieta tikrai nebuvo sunki – daugiau priminė sveiką mitybą. „valgau skanų maistą normaliomis porcijomis ir visada jaučiuosi soti. Kiekvieną dieną nereikia valgyti to paties, anaiptol – receptai buvo įvairūs, o būtiniausi produktai lengvai prieinami bet kurioje parduotuvėje. Manau, taip turėtų maitintis kiekviena šeima, o ne tik tie, kuriems reikia mesti svorį! Iš viso numečiau 6 kilogramus ir visiškai nebeturiu viršsvorio!“ – kalbėjo ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų