Sukurk dainą ir ji bus atlikta Gyčio Paškevičiaus koncertiniame ture!

Pirmą kartą savo muzikinėje karjeroje Lietuvos muzikos seras Gytis Paškevičius kviečia savo gerbėjus kartu sukurti dainą, kurią jis atliks šį rudenį savo koncertiniame ture „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“. Pasak atlikėjo, Lietuvoje yra daugybė kūrybingų žmonių, kurie rašo nuostabius tekstus ir niūniuoja gražias melodijas, tad kodėl nepaskatinus jų sukurti dainą?

„Tokia idėja gimė netikėtai, bet man labai patiko, todėl nusprendžiau nieko nelaukdamas ją įgyvendinti. O kada tai galėčiau padaryti, jeigu ne dabar?“, - užduoda retorinį klausimą Gytis Paškevičius.

Lietuvos didžiųjų arenų užkariautojas tuoj pat priduria: „Visada sakiau, kad publika mane įkvepia ir žinau, kad mano gerbėjų tarpe tikrai yra tokių žmonių, kurie svajoja sukurti dainą. Todėl siūlau nieko nelaukti ir tai padaryti!“

Gytis Paškevičius kviečia kurti dainas apie gražiausias patirtas akimirkas gyvenime, nepamirštamas istorijas arba svarbiausius išgyvenimus. Dainos tekstą arba melodiją galite atsiųsti el. paštu [email protected] iki liepos 20 d.

 


Rašyti komentarą...
K
Karolis
2017-05-26 14:39:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
einu rasyt eiliu!
Atsakyti
0

G
Grazina
2017-05-26 14:54:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vieni giriasi koki afigena koncerta padarys, o Gytis kaip visada, kuklus ir zmonems!
Atsakyti
0

J
Jonas
2017-05-26 15:08:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzskaitau sita ideja
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų