Sukrečianti tėvų palikto mažylio gyvenimo istorija

Howardas Shulmanas gimė visiškai normalus berniukas, tačiau kelios dienos po mažylio gimimo jis pasigavo stafilokoko bakteriją, kuri užkrėtė jo veidą. Tai paskatino mažylio nosį negrįžtamai išsipūsti, todėl ligų, didelių mokesčių už vaistus išsigandę tėvai kūdikio atsisakė. Pirmuosius trejus metus jis praleido ligoninėje, vėliau jį perkėlus į vaikų namus Naujajame Džersyje, kur Howardas kentė patyčias ir nuolatines operacijas. Vis dėlto, vaikinas kiekvienais metais vis drąsėjo, populiarėjo, tačiau nusprendė pasukti itin klaidingu keliu – tapo narkotikų prekeiviu.

6

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Griebia už širdies: neįtikėtina tėvų palikto mažylio gyvenimo atomazga

Nors būdamas aštuoniolikos bandė savarankiškai kabintis į gyvenimą, buvo mokyklos futbolo komandos vartininkas, tačiau labai greitai įsisuko į narkotikų pardavinėjimą. Kaip pats sako, tai buvo drastiškas pokytis, mat jis uždirbdavo didžiulius pinigus, nors pripažįsta, jog labai jaudinosi: „Bent maža klaida galėjo vėl kardinaliai pakeisti mano gyvenimą, vėl tektų būti uždarytam tarp valstybinės įstaigos sienų, tačiau šį kartą tai nebūtų vaikų namai“, - pasako vyras.

REKLAMA

Jis nelegalius vaistus, narkotikus gabeno tiesiai iš Meksikos, vieną kartą vos neįkliuvus policijos pareigūnams. Portalui „Daily Mail Online“ vyras atskleidė labai bijojęs įkliūti, tačiau nelegalios prekybos metu jis susitiko su savo būsimą žmoną Rita Hayworth. Būtent ji, teigiama, paskatino susekti keturiasdešimt metų nematytą biologinę motiną.

Vis dėlto keli susitikimai nepavyko – vyras jautė pyktį, pagiežą, o su savo tėčiu Howardas jau nespėjo susitikti, nes jis mirė nuo širdies infarkto. Pats vyras tikina visada norėjęs paklausti, kodėl tėvai su juo taip pasielgė.

„Iš manęs tyčiodavosi kiekvieną dieną, todėl tai greitai tapo normalu. Visgi aš neturėjau normalios vaikystės, stabilumo, saugumo. Kodėl aš pradėjau prekiauti narkotikais? Nes tai priversdavo mano širdį plakti greičiau“, - dalinasi vyras, kuris dabar kardinaliai pakeitė gyvenimą, užsiima savo verslu ir džiaugiasi šeimyniniu gyvenimu.

Pasak Howardo, jo gyvenimas tikrai nebuvo lengvas, tačiau jis nėra linkęs dėl to gailėtis. „Gyvenimas yra per trumpas, o aš esu palaimintas, kad mano gyvenime vyksta tiek dalykų. Esu laimingas ir sveikas, o aplink mane sukasi tiek gerų dalykų“, - pasakoja vyras, kuris savo įdomią ir dramų kupiną istoriją papasakojo knygoje. Ji turėtų būti išleista jau kitą savaitę.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų