Sudirbo eteryje Hitlerio gestus vaizdavusią Astą Baukutę: laida sustabdyta

Penktadienio vakarą pramogų pasaulio atstovai negalėjo patikėti, ką mato per televizorių. LRT televizijos muzikinis žaidimas „Atspėk dainą“ tapo diskusijų objektu, o daugiausia kritikos susižėrė aktorė Asta Baukutė. Moteris eteryje rodė Hitlerį vaizduojančius gestus, priešininkus išvadino „žydais“.

29

Muzikiniame šou rungėsi dvi komandos. Astos Baukutės komandos priešininkais tapo Giedrius Drukteinis su kolegomis. Etiketo žinovas savo grupę pavadino „žydais“ ir „rašto žmonėmis“. Vis dėlto žmonėms užkliuvo visai kita detalė.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sudirbo eteryje Hitlerio gestus vaizdavusią Astą Baukutę: laida sustabdyta

Kai Astos Baukutės komanda atspėjo Simono Donskovo dainą, aktorė pašoko iš kėdės ir parodė žymiojo diktatoriaus gestus – iškėlė ranką ir pridėjo du pirštus virš lūpų. Vėliau aktorė, į priešininkus besdama pirštu, šaukė: „žydai, žydai“.

Netrukus iškirpta laidos dalis pasiekė socialinius tinklus ir susilaukė didžiulio pasipiktinimo. Dainininkė, didžiausio muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu tikino negalinti patikėti, kad tai matė savo akimis.

Nuostabą ir pasipiktinimą išreiškė ir floristas Mantas Petruškevičius, laidų vedėjas Giedrius Leškevičius ir „X Faktoriuje“ dalyvavęs, tačiau finale iškritęs Deividas Valma: „Aš ją myliu, bet čia jau tikrai vai vai...“.

REKLAMA

Suskubo sureaguoti ir laidos vedėja Beata Tiškevič, teigusi, kad dėl tokio incidento jai labai nemalonu.

„Labai atsiprašau už šį vaizdą. Tai visiškai prieštarauja mano ir kolegos vertybėms. Kai įvyko šis incidentas studijoje, su Arūnu pasijutome labai nepatogiai, tačiau, tvirtai žinodami, kad toks dalykas į eterį tikrai nepaklius, tęsėme laidą.

Dabar man gaila, kad nesureagavome garsiai, neatkreipėme į tai dėmesio, tai rodo, kad mes esame abejingi. Ne, mes nesame abejingi.

Man labai gėda dėl to, kad šįvakar jums teko matyti tokį dalyką. Nuoširdžiai visų atsiprašau ir tikiuosi, kad už tai atsakomybę prisiims atsakingi asmenys, nes tokių dalykų eteryje būti negali“, - socialiniame tinkle komentavo B. Tiškevič.

Po kilusio ažiotažo nuspręsta skubiai stabdyti laidos filmavimą. Šeštadienį planuoti projekto filmavimai neįvyks, laida išimta iš LRT archyvo. 

Pati aktorė kol kas nepateikė jokių komentarų, tv3.lt su ja nepasisekė susisiekti ir telefonu. 

Palaukite, kol video užsikraus:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų