Su mylimuoju išsiskyrusi Kristina Ivanova: norėčiau tekėti tik vieną kartą

Neseniai apie skyrybas su ilgamečiu mylimuoju prodiuseriu Aleksandru Broku pranešusi grupės „Magnit“ narė ir grožio salono vadovė Kristina Ivanova teigė, jog pokyčių gyvenime nebijo. Atvirkščiai – moteris gyvenimo mestus iššūkius priima drąsiai, užsiima mėgiama veikla, planuoja naują verslą, galvoja apie šeimą ir tikina, jog tekėti norėtų tik vieną kartą.

33

Net šešerius metus trukusi K. Ivanovos ir A. Broko draugystė netikėtai nutrūko. Tačiau moteris prasitarė, kad tokie gyvenimo pokyčiai ją įvepia naujoms viekloms: „Žinoma, tokie pokyčiai gyvenime kažką lemia. Gal pagrindinis momentas yra tas, kad atsirado daugiau laiko tiesiog pabūti ir padirbti su savimi ir atrasti kažkokių naujų veiklų, apie kurias niekada negalvojau.“

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Su sužadėtiniu išsiskyrusi Kristina Ivanova atrado naują aistrą

Su sužadėtiniu išsiskyrusi dainininkė tikina, jog sukurti šeimą vis tiek yra viena jos svajonių – ji galvoja apie mylimą vyrą ir sako, jog tekėti norėtų tik vieną kartą. „Manau, kad kiekviena moteris svajoja apie šeimą. Aš ir pati labai atidžiai galvoju apie savo antrą pusę. Norėčiau tekėti tik vieną kartą. Daug apie tai galvoju ir matau savo šeimos modelį“, - šypsodamasi pasakojo K. Ivanova.

REKLAMA

Su merginų grupe „Magnit“ koncertuojanti ir savo grožio saloną turinti K. Ivanova atskleidė, kad šiuo metu jos gyvenime atsirado nauja aistra – vizažas.

„Turiu nuostabias klientes, todėl save atradau ir makiažo srityje – tai šiais metais buvo mano didžiausias žingsnis. Stengiuosi nebijoti savęs ieškoti įvairiose srityse“, - pasakojo žinoma moteris.

Neseniai atšventusi savo 29 – ąjį gimtadienį, K. Ivanova teigė mėgstanti svajoti, nes tai veda tikslų įgyvendinimo link: „Gyvenime stengiuosi labai daug svajoti. To linkiu ir kitiems – nebijoti svajoti, nes mano svajonės visos išsipildė. Bet aš ir toliau svajoju, užsibrėžiu sau didelius tikslus ir tikiu, kad jie yra pasiekiami.“

Didžiausia svajone moteris laiko planus kurti naują verslą. „Šiuo metu mano didžiausias tikslas išbandyti save naujose srityse , aš nebijau savęs ieškoti. Turiu viziją, idėją ir norą išbandyti save naujame versle“, - lūkesčiais dalijosi K. Ivanova.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų