Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
34
Joringis Šatas (nuotr. asm. archyvo)

Nors iki oficialaus pavasario lieka mažiau nei savaitė, esame pripratę, kad šiluma Lietuvą aplanko kiek vėliau.

34

Nors iki oficialaus pavasario lieka mažiau nei savaitė, esame pripratę, kad šiluma Lietuvą aplanko kiek vėliau.

REKLAMA

Remiantis dabartinėmis meteorologų prognozėmis, pavasario lauksime dar visą kovą. Viena vertus, gali apimti liūdesys – taip norisi šilumos, kita vertus, džiaugsmas – dar turime laiko pasidžiaugti žieminiu stiliumi. Stilistas Joringis Šatas dalijasi mintimis apie stilių ir pataria, kaip likusias 5 žiemos minutes ne tik atrodyti stilingai, bet ir jaustis šiltai.

„Žiema nori išeiti triukšmingai – „lepindama“ mus dideliais šalčiais. Todėl pirmiausia, kaip stilistas, noriu priminti – dėliodami stiliaus detales galvokite ne apie išvaizdą, bet apie sveikatą – ji yra labai svarbi įvaizdžio dalis. Šiluma dabar turėtų būti svarbiausias kriterijus. Jeigu jums šalta, žieminius batus avėkite nors ir vasarą. Žinoma, juokauju, bet po šiuo juoku slypi labai gera mintis – jeigu būsite sveiki, šypsositės ir pasitikėsite savimi, tuomet jūs puošite drabužius. Juk drabužiai ir aksesuarai sukurti tam, kad tarnautų mums, ne mes jiems“, – sako stilistų dueto „ŠaŠa“ narys J. Šatas.

REKLAMA

Paprašytas apibūdinti savo žieminį stilių J. Šatas juokiasi, kad jo apranga demisezoninė, žiemą nuo kitų metų sezonų skiria tik aksesuarai. „Būtų sunku įvardinti vieną mėgstamiausią žiemos derinį, tačiau tikriausiai tai būtų sportinis kostiumas – turiu kelis mėgstamus, su jais patogu ir šilta. Žiemą juos papildo keli stori megztiniai bei naujas šių metų pirkinys – dirbtinio kailio kailiniai, kuriuos rengiuosi prie visko.“ Neatskiriamais žiemos atributais stilistas įvardija kepurę ir pirštines: „Iš tiesų pirštines dažnai pamirštu pasiimti. Tačiau kepurė beveik visada su manimi. Labai nemėgstu, kai būna šalta, tad stengiuosi kuo šilčiau apsirengti. Taip pat man patinka dideli šalikai. Daug prisirengęs jaučiuosi gerai, nors kartais ir nevisai patogu.“

REKLAMA
REKLAMA

Kaip tikras stilistas, vaikinas daug dėmesio skiria batams. Pasak jo, žiemiško stiliaus TOP priklauso UGG ir kerzinio tipo batams. „Pats šaltoms ir sausoms žiemoms renkuosi UGG stiliaus batus, nes su jais šilta ir patogu. Tačiau žinant lietuviškos žiemos tendencijas, kai temperatūra artima nuliui ir aplink telkšo balos, išsigelbėjimas – kerzinio tipo batai. Surasti gerus batus, kurie būtų šilti ir neperšlaptų įlipus į balą, – sudėtinga užduotis, tačiau tikrai įmanoma. Pats esu TOMS ambasadorius – tikiu ne tik jų socialine misija, bet ir pasitikiu batų kokybe.“. J. Šatas save laiko sportinio ir klasikinio stiliaus derinio mėgėju, todėl jam svarbu, kad batai puikiai tiktų tiek prie sportinio stiliaus drabužių, tiek prie klasikinio kostiumo. Į klausimą, kiek laiko „madinga“ avėti žieminius batus, stilisto atsakymą nuspėti nesunku – tiek, kiek norisi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų