Starinskaitė – apie dainos „Paskambink man“ gimimą, kuriozus scenoje ir netyčia gautą randą

Nors daugeliui net ir savo telefono numerį įsiminti yra ganėtinai sudėtinga, yra toks, kurį dabar žino kone visa Lietuva. Grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė Starinskaitė atviravo apie legendinį numerį iš savo hito „Paskambink man“, bei atskleidė, ką daro, jei pamiršta dainų žodžius.

„Laurynas sukūrė dainos priedainį. Sakė, kad kita daina bus su tokia fraze „Paskambink jei tau liūdna“. Mes pagalvojome, kad būtų visai miela sudainuoti telefono numerį. Tai būtų toks naujas, asmeniškas dalykas, kas visada pritraukia klausytoją prie dainos. Justiniškes pasirinkome dėl kelių priežasčių. Justiniškės ir Fabijoniškės yra mums žinomi rajonai, kuriuose daugelis iš mūsų užaugo. Labai didelis asmeniškumas. Pagalvojome dar, kad aš esu Justė ir Justiniškės – toks mielas sąskambis“, – naujienų portalui tv3.lt sakė Justė Starinskaitė.

„Į tą numerį labai daug kas skambino. Kaip dabar yra mes nežinome. Iš pradžių mes galvojome apie kažkokius pagalbos numerius. Mes visada norime, kad viskas būtų kokybiška. Kartais didelę šlovę iškeičiame į paprastumą. Mes paprašėme fanų, kad paskelbtų pagalbos numerį. Norėjome, kad vieni kitus palaikytų. Kaip bebūtų, tačiau visi žmonės tam tikru metu liūdi“, – pasakojo  Laurynas Šarkinas.

„Paprašėme numerių ir jų gavome labai daug. Parašėme vienai merginai ir pasakėme, kad atrinkome jos numerį ir bandėme išdainuoti. Mes tą merginą perspėjome, kad ji gali sulaukti daugybės skambučių, kuomet paleisime dainą. Ir iš tiesų tas numeris pernai metais buvo daugiausiai skambučių „Bitėje“ sulaukęs numeris“, – apie išrinktą numerį pasakojo atlikėja.

„Tikėjau šios dainos sėkme. Niekada negalvoju, ar ta daina bus populiari, ar – ne, bet aš visą laiką sprendžiu pagal save. Labai fainai, kad labai daug žmonių ją žino, nes ji labai paprasta“, – džiaugėsi Justė.

J.Starinskaitė taip pat dalyvavo TV3 laidoje „Gero vakaro šou“. Visuomet be galo stilinga Justė prisiminė įvykį, kuris puikiai pateisina posakį, jog „grožis reikalauja aukų“.

REKLAMA

Justė žinoma ne tik dėl savo kūrinių – mergina taip pat tituluojama ir kaip viena išvaizdžiausių Lietuvos dainininkių. Neverta stebėtis, kad vos jai prisėdus ant garsiosios „Gero vakaro šou“ sofos, laidoje pasipylė klausimai ir apie jos įvaizdį.

„Saulės kliošo“ vokalistė pasirodė vilkinti plačias džinsines kelnes – pasirodo, kad būtent tokios buvo madingos ir tada, kai Justė lankė mokyklą. Kaip pasakos atlikėja, mada jai rūpėjo jau tada – būtent taip ji gavo randą, apie kurį istoriją puikiai atsimena iki šiol.

„Turiu labai įsimintiną įvykį. Mano mama virtuvėje gamino stintas, o aš labai nemėgstu žuvies kvapo – tiesiog nekenčiu. Atėjau pasiimti bandelės ant lėkštutės, o po to su tomis savo ilgomis kelnėmis pradėjau iš virtuvės bėgti. Parkritau, o ta lėkštė man trenkėsi į smakrą… Man tada visai neskaudėjo, bet kraujas labai bėgo“, – laidoje rodydama randą pasakojo J. Starinskaitė.

Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis bandė daugiau sužinoti ir apie garsųjį Justės hitą, kuriame ji nurodo tikrą telefono numerį. Paklausta, ar kada bedainuodama ji yra pabandžiusi numerį pakeisti į kitą, J. Starinskaitė prisipažins, kad tai būtų neįmanoma.

„Prieš mane dažniausiai yra žmonės, kurie šitą vietą žino geriausiai dainoje. Ir visi dainuoja tą numerį taip nuoširdžiai – beveik su ašaromis akyse – lyg dainuočiau kokius meilės žodžius“, – sakė jis.

J. Starinskaitės džiaugėsi, jog apskritai dainų žodžius įsimena labai gerai, ypatingai, jei tai – „Saulės kliošo“ kūryba. Tiesa, pasitaiko ir išimčių…

„Nepamirštu dainų tekstų, jei tai yra mūsų daina. Pamiršau gal tik 2 kartus gyvenime, kai dainavau ne savo dainą, ne savo kalba. Tada pradedu angliškai sakyti tokius žodžius, kurių gal net nelabai yra. Bet aš nepasimetu – pagal klausą atsimenu, kaip maždaug jie skamba. Tai tikrai nėra sudėtinga – niekas niekada nepastebi“, – besijuokdama išduos paslaptį ji.

Daugiau „Saulės kliošo“ atlikėjos atvirų prisipažinimų bei legendinis jos hitas „Paskambink man“ galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
R
Rička.
2021-04-26 12:16:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skambinau .atsiliepė kažkoks senukas ūkininkas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų