Rašyti komentarą...
Ei Stano negirdėjai dar naujienų? Sako, kad už trečią, ketvirtą ir penktą skiepa žmonėm mažins elektros kainas. Tai susisausi trečią dozę ir sąskaitos mažesnės bus. Toliau TV žiūrėk ir už liberastus, bei konservus balsuok.
Stano nepergyvenk, susimokėsi už tą elektra, ne pasaulio pabaiga. Parašysi pora dainusku apie tuos nelemtus Naisius ir niekam tikusi valstiečių frakcijos lyderi ir gausi asmenine paramą iš valdančiųjų. Juk tavo visa muzikine karjera tuo ir gyva. Tik gaila kad tos paramos nėra, ane:)?
Taip, nesmagu, kai kainos kyla. Bet.... Nejaugi suaugę žmonės nesupranta, kad kainos mažai priklauso nuo vyriausybės. Nejaugi protingi žmonės gali manyti, kad neuždarius atominės elektros kaina būtų mažesnė. Turiu protinguolius nuliūdinti, nebūtų mažesnės, tiesiog atominė daugiau uždirbtų.
Patinka man kai konservų pakalikai palei
Patinka man kai konservų pakalikai palei
Geras
Už elektra reiks palikt visa mėn atliginima
Pasirašyk ofiacialią nuomos sutartį ir pasirinksi nt tiekėją kaip nuomininkas. Jeigu ne verslo patalpų sąskaita
Mus smauge valdžia, gavus nuorodomis iš užsienio.Marionetes, savo tautą išdavė.Kaltina karą,pasaulio rinka.Tai yra niekas kitas ,o gryna melagystes.Meluoti į akis pasidarė normalu.Kažkodel Amerikoj taip kardinaliai viskas nebragsta, todėl kad ji čia viską ir tvarko gelbėja savo dolerį ,kuris praranda pasaulinius atsiskatimus.Žlugdo eurą, matosi plika akim kas blaiviai mąsto.
O kur jūs tokių ufonautų randat? Konservatoriai labai blogai, bet išnaikinti jų tikrai nesiūlom...
Malonaus valgymo vaisiu kapitalizmo, melo, godumo, neapykantos, pasipiktinimo...
Mažiau lot reikią ant rusų.Źiema bus dar geriau

Skaitomiausios naujienos
Į viršų