Sportą apleidusi Sandra Žutautienė palūžo: dingo motyvacija

„TV Pagalbos“ žurnalistė Sandra Žutautienė nuo rugsėjo 1-osios dienos stačia galva nėrė į jai svetimą sporto pasaulį. Iš pradžių „gelbėtoja“ skeptiškai žiūrėjo į mitybos ir fizinio aktyvumo pokyčius, tačiau netrukus pajuto viso to naudą.

25

„Nusprendžiau, kad reikia keisti gyvenimo būdą. Pamačiau skelbimą, kad vienas treneris siūlo pusės metų programą svorio metimui. Pati su juo susisiekiau ir pasakiau, kad to siaubingai noriu. Suvokiau, kad jei man kažkas nespirs į sėdynę, tai aš pati nieko ir nepadarysiu. Esu fiziškai neaktyvi, todėl atėjo laikas keistis“, - pokyčių pradžioje tv3.lt sakė ji.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sandra Žutautienė ryžosi figūros pokyčiams

Daugelis sportuojančių žmonių žino, kad kelionėje į sveikesnį ir dailesnį kūną apstu pakilimų ir nuopuolių. To neslepia ir sporto iššūkiui „taip“ tarusi S. Žutautienė.

Penktajam aktyvumo programos mėnesiui prasidėjus, paaiškėjo, kad Sandra buvo padariusi poros mėnesių pertrauką. „Sandra buvo palūžusi“, - teigė jos treneris, tačiau netrukus pastebėjo, kad taip nutinka daugeliui sporto naujokų.

Apie trumpą pasidavimą prisipažino ir pati Sandra. Savo socialiniame tinkle „Facebook“ ji skelbė: „Apie tai, kaip prikelti dingusį norą. O iš tikro, svarbiausia klausyti savo kūno ir organizmo, nes jie labai aiškiai pasako, kada jaučiasi geriausiai. Tad skelbiu sau naujai seną tiesą: pabaik, ką pradėjai, o su kiekviena pabaiga – pasitik naują pradžią! Susitinkam vasarą prie jūros?“ – į savo bičiulius ir sekėjus kreipėsi žinoma moteris.

„Tai tarsi naujas etapas man, jaučiuosi vėl naujai grįžusi sportuoti. Pastarieji pora mėnesių buvo labai periodiniai. Salėje lankiausi tik tada, kuomet galėjau ir norėjau. Tiesą pasakius, nuo pat gruodžio pradžios labai man viskas pasikeitė. Dingo motyvacija, nes mėnesį pradėjau nuo ligų“, - suprastėjusią savijautą aiškino Sandra.

Apie motyvacijos stoką kalbėjo ir jos treneris Edgaras: „Šiame sporte išlieka tik stipriausi. Sandrai pritrūko motyvacijos. Buvome vienas kitą pasiuntę toli toli. Buvo visko: šventės, darbai televizijoje ir visa kita“, - pasakojo sporto profesionalas.

Daugiau apie Sandros pokyčių kelionę galite sužinoti vaizdo įraše:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų