Spalvota aromaterapija vonioje

Kaip atgauti jėgas po įtemptos dienos ar patirto streso? Na, žinoma, vonia! Šaltuoju sezonu vonios malonumai tampa nebe tik paprasčiausia higiena, bet ir tiktų tikriausia terapija nuo visų negandų.

Kaip paįvairinti vonios procedūrą, kad jos terapinis poveikis dar labiau susitprėtų? Pažaisk aromatais ir spalvomis!

Itin veiksminga vonios druskos poveikį kombinuoti su pojūčiais, kuriuos suteikia spalvos ir aromaterapija. Štai keletas receptų, kaip pasigaminti norimo poveikio druskos priedų voniai.

Melsvieji minčių toliai: 300 g jūros druskos, 8 lašai mėlynų maisto dažų, po 6 lašus pipirmėčių, levandų ir rozmarino aliejų. Viską kruopščiai išmaišyk ir suberk į vonią.

Jūros purslai: 200 g jūros druskos, 100 g geriamosios sodos, 50 g citrinos rūgšties, 4 lašai mėlynų ir 6 lašai žalių maistinių dažų, 8 lašai apelsinų, 6 lašai neroli, 6 lašai levandų ir 4 lašai pipirmėčių aliejaus. Gerai išmaišius druską, dažus, sodą, ir aliejus galiausiai suberti citrinos rūgštį ir mišinį pilti į vonią.

Citrusinė banga: 300 g jūros druskos, 4 lašai raudonų ir 6 lašai geltonų maistinių dažų, 8 lašai apelsinų, 6 lašai levandų, 6 lašai neroli ir 3 lašai citrinų aliejaus. Viską kruopščiai išmaišyk ir suberk į vonią.

Labanaktis: 200 g jūros druskos, 100 g geriamosios sodos, 50 g citrinos rūgšties, 10 lašų mėlynų maistinių dažų, po 8 lašus levandų, sandalmedžio ir apelsinų eterinio aliejaus. Gerai išmaišius druską, dažus, sodą, ir aliejus galiausiai suberti citrinos rūgštį ir mišinį pilti į vonią.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų