Smūgis – milijardierei Jenner: gavo rimtus kaltinimus, jog moteris melavo dėl turto

22 metų Kylie Jenner suklastojo savo, kaip jauniausios milijardierė, statusą – amerikiečių žurnalas „Forbes“ padarė tokią išvadą ir atėmė iš buvusios vietos savo reitinge.

3

Praėjusiais metais leidinys prekės ženklo „Kylie Cosmetics“ savininkę paskelbė jauniausia milijardiere, kuri savarankiškai užsidirbo savo turtą, pranešė spletnik.ru.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kylie Jenner

Tačiau dabar žurnalistai gavo įrodymų, kad verslininkė visuomenės akyse perdėtai padidino savo sėkmės mastą, o tai reiškia, kad ji teigė, jog jos gaunamos pajamos yra ženkliai didesnės.

Ne taip seniai „Kylie“ pardavė 51 proc. prekės ženklo „Kylie Cosmetics“ kosmetikos kompanijos „Coty“. 

Anot „Forbes“, dokumentai atskleidė kruopščiai saugomą Kardashian šeimos Jenner paslaptį: Kylie verslas yra daug mažesnis ir mažiau pelningas nei manyta. 

Nauji duomenys leidžia manyti, kad Kylie Jenner turi šiek tiek mažiau nei 900 milijonų JAV dolerių (340 milijonų iš jų yra pelnas iš sandorio su „Coty“ atskaičius mokesčius).

„Rakuten“ duomenimis, 2016–2018 m. „Kylie“ kosmetikos pardavimas internetu sumažėjo 62 proc. „Forbes“ apklausti ekspertai mano, kad jos verslas negalėjo smarkiai sumažėti negalėjo.

Leidinyje daroma išvada, kad pelnas niekada nebuvo didelis, tačiau mergina pateikė melagingus skaičius.  

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų