Smūgis Dianos gerbėjams: paviešino, kodėl santuoką su ja Charles vadina didžiausia klaida

Širdžių princese vadinama Diana pelnė daugybės žmonių širdis visame pasaulyje. Vis dėlto neseniai paaiškėjo, kad jos buvęs vyras princas Charles apie savo žmoną galvojo visai kitaip.

35

Nepaisant to, kad daugelis nutuokė, jog jų santuokos laiminga pavadinti nebūtų galima, tai sukrėtė tūkstančius internautų.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princo Charles ir Dianos vestuvės galėjo taip ir neįvykti: jis žavėjosi jos seserimi

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad karališkasis korespondentas Robertas Jobsonas su princu Charles praleido 18 mėnesių – jiedu aptarė daugybę princo gyvenimo detalių, kurios galiausiai nugulė į knygą.

Joje rašoma, kad princas Charles nė nenorėjo vesti Dianos. Tiesa, apie tai, kol dar buvo gyva, ne viename interviu yra užsiminusi ir princesė Diana. Ji teigė, kad ne kartą santuokos bandė išvengti, mat iki sužadėtuvių su princu ji buvo susitikusi vos 12 kartų. Princas Charles dabar pridėjo, kad jo mintys buvo tokios pačios, tačiau atšaukti vestuvių jau nebegalėjo.

„Aš beprotiškai norėjau nutraukti santuoką dar 1981-aisiais, kai per sužadėtuves supratau, kokia beprotiška ateitis mūsų laukia“, – kalbėjo jis pridėdamas, kad tos dienos, kai vedė Dianą, be galo gailisi.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pora skirtis galiausiai nusprendė 1996 metais, o po metų princesė Diana tragiškai mirė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų