„Šlovė ir turtai“: M. Bui vokaliniai sugebėjimai – fikcija?

Pirmadienį prasidėjęs LNK realybės šou „Šlovė ir turtai“ jau pirmąjį vakarą su kaupu išpildė organizatorių pažadus: vos susipažinę projekto dalyviai pažėrė pluoštą emocijų: konkurencijos, pavydo, pykčio, apkalbų, besimezgančių simpatijų...

Bene ryškiausiai per pirmąją transliaciją „sužibo“ floristas Nerijus, sušokęs moterišką viliotinį. Provokuojantis pasirodymas papiktino buvusią dainininko Radži „nuotaką“ Vilmą. Tarp jaunuolių iškart kilo ginčas, baigęsis apsisvaidymu necenzūriniais žodžiais.

Negana to, laidos pabaigoje šou vedėjai Gintarė Gurevičiūtė ir Tadas Rimgaila užminė ir mįslę – ar go-go šokėja prisistatanti Daiva iš tikrųjų šoko striptizą?

Kiek geriau merginai sekėsi pas prodiuserį Deivydą Zvonkų, čia mergina buvo gerokai drąsesnė ir pati savo pasirodymą buvo linkusi vertinti aštuonetu. Pats muzikos kūrėjas iš realybės šou dalyvių atrinko tris, anot jo, geriausius vokalinius sugebėjimus turinčius dalyvius – Mariną, Nijolę ir Dimą. Geriausiai jos pasirengimą įvertino ir trijulės vokalo mokytoja tapsianti Rosita Čivilytė.

Nuotaiką M. Bui pakėlė ir gimtadienio proga jai siurprizą parengę realybės šou dalyviai.

Po vakarėlio antradienį prižadintų realybės šou dalyvių veidai tikrai nepriminė spindinčių žvaigždžių. Kai galiausiai visi susirinko improvizuotoje studijoje, laidos vedėjai pateikė jiems dienos užduotį: siekiant atskirti pelus nuo grūdų, kiekvienas iš jų turės pademonstruoti talentą.

REKLAMA

Visiems paeiliui giriantis neeiliniais šokių ir vaidybos talentais siurprizą pateikė buvusi „Olia lia pupytės“ grupės narė Marina Bui. Nepaisant turimos scenos patirties mergina atsisakė dainuoti, teigdama, kad nežino, kurį kūrinį galėtų atlikti. Kilo pirmoji realybės šou intriga: galbūt Marinos vokaliniai sugebėjimai – fikcija.

Taip pat paaiškėjo iš Šilalės kilusios merginos Daivos paslaptis. Pasirodo, kad iš pažiūros kukli mergina, yra profesionali striptizo šokėja. Antrąją realybės šou dieną liežuvio nevaldžiusi mergina tapo pirmąja dalyve, gavusia „šeštuoju“ numeriu pažymėtus marškinėlius. Kol juos vilkės, jai teks dirbti pačius bjauriausius darbus.

Pirmaisiais realybės šou dalyvių namų svečiais tapo Inga Valinskienė ir nuolatinis jos palydovas Marius Gelažnikas. Vaikinams didžiausią įspūdį paliko buvusios Seimo narės laikysena.

Taip pat skaitykite:

N-14 pažymėto realybės šou premjera: atviri komentarai, pirmieji ginčai ir moteriškas vaikino viliotinis

Radžio nuotakų tikslai naujame šou: susirasti vaikiną, praturtėti ir tapti „šūstra, elitine kaimo mergička“

 

 


Rašyti komentarą...
O
OJ OJ
2013-01-23 02:47:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebeturi ka rodyti visai, piderastu sou, bebalse marina, striptizo sokejos...ne turtai ir slove, bet urodu sou
Atsakyti
-5

N
Nerijus
2013-01-22 21:44:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
sekanti sestas galetu buti Monika, kodel? tiesiog juokinga pasidare kai ji tiesiog "stume" ant Daivos, kai pati, tikriausiai kaip ir patys zinute palangoje vasara vede renginius uzeigoje "Salunas" tiesiog viena kart ten ir tebuvau ir kaip tycia pacia teko ten nuogut nuogutele reget, tik ranak prasidinegus moteriskas grozybes, tai tiek, gaila kad vaizdo iraso nepadariau :)
Atsakyti
-1

m
mokas
2013-01-23 11:14:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
kietas show man patinka o kai keikiasi tai isvis,kazko nijole cia nesireiskia,sedi kaip pele po sluota,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų