Skyrybų nebus? Katy Perry ir Orlando Bloomas savo nuotrauka užčiaupė gandus

Katy Perry ir Orlando Bloomas ketvirtadienį su dainininkės šeima šventė Padėkos dieną ir vilkėjo suderintas pižamas, kuriomis aiškiai paneigė neseniai pasklidusius gandus apie išsiskyrimą, pranešė garsenybių pasaulio žurnalas „People“.

29

Anksčiau šią savaitę Amerikos žurnalas „In Touch Weekly“ rašė, kad „Karibų piratų“ (Pirates of the Caribbean) aktorius nutraukė 10 mėnesių trukusius poros santykius.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Katy Perry ir Orlando Bloomas užfiksuoti pirmą kartą besibučiuojantys

Tačiau Katy nusprendė iškart padaryti galą gandams ir „Snapchat“ pasidalijo vaizdeliais iš savo šeimos Padėkos dienos vakarienės.

Viename filmuke apie vakarienės ruošimą Katy parodo savo giminaičius ir Orlando – visus su pižamomis-kombinezonais. Vyrai vilki juodai ir raudonai languotus kombinezonus, o moterys – raudonus.

Filmuke matyti, kaip Orlando vienoje rankoje laiko kūdikį, kitoje – telefoną ir patenkintas šypsosi. Akivaizdu, kad jis puikiai jautėsi K.Perry šeimos šventėje.

„Sveikas, internete“, – prie klipo prirašė Katy.

„In Touch Weekly“ tvirtino, jog 39 metų Orlando santykius su 32 metų Katy nutraukė todėl, kad dar nėra pasirengęs su ja susilaukti vaikų.

REKLAMA

„Po Helovino Orlando draugams prisipažino, kad nusprendė nutraukti santykius. Jis pareiškė, kad tiesiog nėra pasirengęs vesti ir auginti vaikus, – leidiniui sakė vienas šaltinis. – Ji pasakė, kad jiedu eina skirtingais gyvenimo keliais ir nors jis jam patinkąs, metas eiti į priekį.“

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paparacai paslapčia fotografavo Katy Perry ir Orlando Bloomą

Ir Orlando, ir Katy praeityje jau buvo susituokę. Orlando 2010-2013 metais buvo vedęs manekenę Mirandą Kerr, su kuria turi penkerių metų sūnų Flynną, o Katy 2010-2012 metais buvo ištekėjusi už britų komiko Russello Brando.

Anksčiau mados žurnalui „Women’s Wear Daily“ Katy sakė, kad jai tikrai nepatinka tik vienas dalykas: kad Orlando gyvena Malibu, o ji – Santa Barbaroje.


Rašyti komentarą...
A
Aww
2016-12-12 21:53:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano meilės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų